Wpis z mikrobloga

@innv: Od początku chcialem, by Włochy wygrały i dalej tego chcę, ale ból dupy wykopków bo "moja Dania przemgrała :ccc" (bądźmy szczerzy - nie obchodzi ich sędzia, jakby Dania wygrała bo sędzia osobiście wrzuciłby piłkę do bramki Anglii to by podskakiwali z radości) jest piękny, plus xD
  • Odpowiedz
Czy potężny ból dupy wykopków i ich rasistowskie wyzwiska względem najlepszej drużyny w tych mistrzostwach.


@innv: Jak w finale zagrają tak samo jak wczoraj to Włosi mają puchar i bardzo mnie to cieszy.
  • Odpowiedz
@innv: najlepsza drużyna, dobre. Wymęczone mecze w fazie grupowej, słabi Niemcy w 1/8, wyczerpana po meczu ze Szwedami Ukraina w ćwierćfinale, a wczoraj Duńczycy z którym wygrali dzięki karnemu z kapelusza.
  • Odpowiedz
@innv: mogą mieć nawet 50 strzałów ale co to zmienia? Duńczycy mieli mniej a i tak był remis w 90 minutach. Tak samo można podniecać się posiadaniem piłki Hiszpanów w meczu z Włochami, ale co z tego skoro nie potrafisz wygrać? Tym bardziej, że dużo tych strzałów Anglików to było łatwych do obrony, prosto w bramkarza.
  • Odpowiedz