Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, pytanie mam. Trochę odbiega od corony, szczepionek, 19 lipca i lotów z/do PL, więc wybaczcie.

Czy ktoś ma i poleca słuchawki bezprzewodowe nauszne:

-Harman Kardon
-Bang Olufsen

Albo ogólnie czy ktoś poleca jakieś? Nie mam wymagań oprocz tego, żeby wygluszaly i trzymały długo na jednym ładowaniu. Potrzebuję do słuchania muzyki/oglądania filmów w drodze z/do pracy. Budżet £200-£300.
Dziękuję!

#uk #sluchawki #harmankardon #kiciochpyta
  • 15
@Euthymol nie wiem czy to nie odpowiedź w stylu "moja córka studiuje prawo" ale moja różowa używa w tym celu Sony WH-1000XM2 z aktywnym tłumieniem i sobie chwali. Osobiście też sobie je chwalę jak je kradnę do podróży samolotem. Możliwe, że XM3 byłyby nawet lepsze ale jak kupowałem to akurat była dobra promocja akurat na XM2.
@Euthymol: Sprawdź sobie lepiej Sony Wh-1000xm4 albo Shure AONIC 50. Warte uwagi są jeszcze Bose QuietComfort 35 II, które dźwiękowo wypadają minimalnie gorzej ale komfortem przebijają wyżej wymienione i do tego są tańsze. Sam mam poprzednią wersję Sony wh-1000xm3 (moim zdaniem w dalszym ciągu najlepsza opcja do £200) praktycznie od premiery i jedyne słuchawki jakie obecnie rozważam to nowsza wersja Sony albo Shure.
@Euthymol: Mam Bose 700 i są kozak ale różowa kupiła na prime day Sony WH-1000XM3 za199 i są prze #!$%@?, według mnie lepsze niż droższe Bose 700. Szczerze polecam bo maja lepsze wygłuszenie, są lżejsze i lepsza jakość dźwięku.
@Euthymol: bose mam 1,5 roku, wiele razy na nie usiadłem (wazę 90kg) i nigdy nie było nawet blisko złamania. One są dosyć giętkie No ale to nadal plastik. Sony dopiero kupiliśmy wiec się nie wypowiem na temat wytrzymałości
@Euthymol: Teraz doczytałem, że chodziło ci pewnie o składane słuchawki. Czyli tak jak wyżej, Sony wyglądają na bardzo solidne ale to nadal plastik. Skoro juz wydasz tyle pieniędzy na sprzęt yo pewnie będziesz się z nim obchodzić, według mnie wytrzymają długo xd