Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: działka, dom. Pchły #!$%@?ą na dworze /na podwórku/na polu(jak kto woli) siedzą w krzakach w zaroślach, czym to #!$%@? wybić w pień czym opryskiwacz powierzchnię zewnętrzne. Dom ogarnę zadymienjem ale co stowlsowac na ogrogzie.

Użyty był Deltam, w większym stężeniu niż w przepisie nie pomogło.
Myślisz żeby wyciąć i wygolić chaszcze? Możliwe że mają tam gniazdo jakieś stworzenia?
@Niewiemja: chłopie wiem co widzę a tikitikinarkotiki mnie nie pociągają. Nie są to zjawy.

Może to coś innego ale ubarwienie czarno brązowe mały #!$%@? skaczący to dla mnie pchła.

Jak się usiądzie na ławeczce na chwilę natychmiast oblaza i gryzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parkinson: Hej, i jak, znalazłeś jakiś sposób? Mam ten sam problem u siebie. Pchły prawdopodobnie wniesione do piwnicy z drewnem z dworu. Na dworze było pocięte drewno przy którym biegały psy. Po wniesieniu drewna do piwnicy zacząłem zauważać pchły. Już powoli zaczynają dobijać mi się do domu
Zamówiłem coś takiego
https://allegro.pl/oferta/5xafanisep-permetryna-oprysk-kleszcze-komary-muchy-7971927267
Mam zamiar tym wypryskać całą piwnicę i teren dookoła domu. Bo pchły potrafią też siedzieć w trawie.
Ale co do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parkinson: ja najpierw zrobiłem oprysk na strychu, klatce schodowej i w piwnicy. Nie pomogło. Druga tura w samej piwnicy. Widzę, że chyba pomogło, ale #!$%@? latają teraz po schodach i pewnie też już są na strychu.
Boję się, że skończy się wezwaniem sanepidu lub deratyzatorów