Wpis z mikrobloga

Efektem długiego lockdownu i zamknięciu w domu jest nadmiar dodatków, ciuchów i innych rzeczy, które skrupulatnie robiłam w domu. Uzbierałam tak dużo trudności, że nie wiem gdzie ja się w tym wszystkim pokaże. Ale najlepszą rzeczą jwst to, że moja kreatywność osiągnęla inny poziom. Wszystkie rzeczy które robią dla siebie są ze ścinek, pociętych butelek, starych ubrań czy płyt cd. Mam pudła pełne ścinków i kawałków wszystkiego bo wiem, że coś się może przydać! Jedyny koszt który ponoszę to częsty zakup kleju kropelki,kleju na pistolet i To, że często mam pokaleczone dłonie. Choć ostatnio w końcu kupiłam sobie specjalne rękawiczki.

Także mocno #tworczoscwlasna #recykling
Pobierz
źródło: comment_1625362222Dkf3S5MddNmoBcyNFc41gc.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jagoo:
Łoo, niezły oryginał z Ciebie, na co dzień tak się nosisz czy tylko jakieś larpy, cony? Masz plusika tak czy siak :)
Edit: a, widzę, castle party. To obok mnie prawie xd Te buty meeega :D
@Endrius nigdy nie bylam na konwencie bo nie mam od tego znajomych;( A marzy mi się cospaly Rogue. Ale tak, na codzień noszę się raczej po swojemu.
@espu Leeds/UK. Raz byłemu kupiłam maskę spidermana, ale mnie wysmial. Ale takie serio moje największe marzenie z takich rzeczy to spotkać się z kimś kto przebierze się za Gambita z X-Men
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@espu Leeds/UK. Raz byłemu kupiłam maskę spidermana, ale mnie wysmial. Ale takie serio moje największe marzenie z takich rzeczy to spotkać się z kimś kto przebierze się za Gambita z X-Men

@Jagoo: to jednak za daleko, nawet Batman nie dofrunie