Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie, zastanawiam się nad zakupem smartwatcha albo smart #!$%@? opaski, nie wiem jeden #!$%@?. Maksymalnie 200 złotych. I teraz mam wybór między Mi Bandem 6 - wersja bez NFC i Mi Watch Lite. Co jest lepsze? Z tego co wiem Mi Band 6 nawet w wersji bez NFC jest zajebisty bo posiada czujnik saturacji czego nie ma Mi Watch Lite, ale cenowo Mi Watch Lite wypada dużo lepiej - bo mogę go kupić aż 30 PLN taniej i jeszcze dokupić do niego szkło na przód - słyszałem że podobno łapie rysy od samego patrzenia.

Co wybrać mirki?

#smartwatch #xiaomi #xiaomilepsze #zegarek #opaskasportowa #opaska #budzetowo #cebuladeals
B.....a - Mireczki, mam pytanie, zastanawiam się nad zakupem smartwatcha albo smart #...

źródło: comment_1625343028GJHoF3Gxexwj425pSHz1fB.jpg

Pobierz

JAki wybór?

  • Mi Band 6 47.1% (16)
  • Mi Watch Lite 52.9% (18)

Oddanych głosów: 34

  • 2
  • Odpowiedz
@BlackPillowaPrawda Mi Band 6 ma lepszy ekran, bo AMOLED, a nie LCD, jak Mi Watch Lite. Ten drugi za to ma GPS. Ja bym chyba wolał Mi Banda, chyba że potrzebujesz GPSa. Niedawno na Ali był też Amazfit BIP S poniżej 200 zł, ale nie wiem czy teraz też da się za tyle znaleźć.
  • Odpowiedz
@B................a ... generalnie parametry możesz sobie przeczytać oficjalne... ale też powinieneś wiedzieć co ci na ręce lepiej będzie leżeć i w różnych sytuacjach co ci mniej będzie przeszkadzać... lub po prostu czy obchodzą cię spojrzenia ludzi że nosisz opaskę a nie coś co wygląda jak zegarek... bo jest taka opinia że jak masz opaskę to jest to tańszy badziew niż coś co wygląda na zegarek bo wtedy trudno rozpoznać czy
  • Odpowiedz