Wpis z mikrobloga

Hej! Po dłuższej przerwie zapraszam na rower! Dzisiaj #kolemsietoczy wzdłuż Polskiego wybrzeża. Miałem już okazję zjeździć sporo różnych tras długodystansowych, w tym także wzdłuż Bałtyku w innych krajach i w końcu przyszedł czas na naszą rodzimą trasę R10.

Zapraszam na film i dzięki za wykopy : Wzdłuż Bałtyku na rowerze. EuroVelo 10 i Mierzeja Wiślana

Pozwolę sobie zawołać obserwujących mój profil.

#gruparatowaniapoziomu
czarek69 - Hej! Po dłuższej przerwie zapraszam na rower! Dzisiaj #kolemsietoczy wzdłu...

źródło: comment_1625067408ziFltOAxrabgWopVhwJ5LA.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarek69: jakie masz sakwy i bagażnik? Polecasz?

Wczoraj pomyślałem, żeby przejechać na rowerze właśnie polskie wybrzeże, a dziś film wrzucasz, czyli już mogę odhaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

były po drodze znośne miejsca do rozbicia namiotu? Możesz wrzucic jakies zdjęcia gdzie spałeś?
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: o sakwach jest cały film na kanale, zerknij proszę, powiedzialem wszystko co wiem i co uważam o różnych modelach. Bagażnik mam jakiś noname z nośnością 25kg. Mam go już od 5 lat. Patrz na nośność i ogólnie wizualnie czy jest solidny.
  • Odpowiedz
  • 0
@czarek69 był smuteczek jak wróciłem z R10 i zobaczyłem zapowiedź waszego wyjazdu (°° Jak zwykle świetny odcinek, gwara mogłaby być częściej, na książkę się już zapisałem :D
  • Odpowiedz