Wpis z mikrobloga

Ostatnio będąc w domu rodzinnym zauważyłam, że nad drzwiami do pokoju siedzi sobie w kącie ogromny pająk, ale bałam się go zabrać stamtąd, nikogo nie było w domu i tak go tam zostawiłam, po czym wyjechałam z domu na tydzień - po powrocie zauważyłam, że pająk jak siedział tak siedzi, zmienił tylko ustawienie odnóży. Idę na dół i mówię tacie, żeby przyszedł i pozbył się tego pająka, bo się go boję, on mówi, że mu się nie chce i żebym sama to zrobiła. Żeby uzmysłowić mu powagę sytuacji zrobiłam potworowi zdjęcie - tata powiedział, że zaraz przyjdzie. Po 15 min gdy przyszedł, po pająku nie było żadnego śladu.

btw. Ktoś wie co to może być za pająk?

#pajaki #badstory
Shagga - Ostatnio będąc w domu rodzinnym zauważyłam, że nad drzwiami do pokoju siedzi...

źródło: comment_oOJ5J6RPj25FX73hl6mB6RYOWrBF3vGP.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@BluRaf: @hatifnat: @Shady: Zdarzenie miało miejsce jakiś czas temu, już nie jestem u rodziców, więc nic mi nie grozi, ale chciałam z ciekawości dowiedzieć się, co to za stworzenie, bo dosyć spory jak na zwykłego polskiego pająka jest. Zdjęcie słabe, bo robione telefonem bez szczególnej staranności.
  • Odpowiedz