Wpis z mikrobloga

Panowie, ja dziś patrze na Czechów i w naszych wspaniałych południowych sąsiadach widzę zespół. Zespół, którym nie była Polska drużyna na tym turnieju i chciałbym unaocznić wam jedną rzecz, dzisiaj trenerem czechów nie jest Jose Mourinho czy Pep Guardiola, tylko ich krajan Jaroslav Silhavy który od 2018 systematycznie, taką powiedziałbym pracą u podstaw zbudował team, stworzył tych chłopaków którzy dziś staneli naprzeciwko Niderlandzkiej machiny i obnażyli każdą jej słabośc. I kończąc Tomeczku jeszcze jedna rzecz - gdzie pracował Silhavy wcześniej ? Ano własnie - w czeskich klubach. Moja optyka jest dziś taka, że może nie szukajmy za granicą czegoś, co my Polacy mamy a czego nie doceniamy. Bo ja dziś tak sobie patrzę na Michała Probierza czy Czesia Michniewicza i zadaje sobie pytanie - w czym oni są gorsi od Jaroslava ? Trzeba tylko dać im czas, zaufać i my tez możemy grać tak, jak dzisiaj Czesi. Tyle ode mnie.
#kanalsportowy #kanalbekowy #mecz
wiekuisty - Panowie, ja dziś patrze na Czechów i w naszych wspaniałych południowych s...

źródło: comment_16248167876cnvLSLhFA0IbtLKQiYa1y.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach