Wpis z mikrobloga

#homm5 #heroes3 #heroes5
wybaczcie, ze taguje pod 3, a pytanie dotyczy 5, no ale #!$%@?, przynajmniej cos poza meczem na mirko. postanowilem sprawdzic 5, dolaczyly sie do mnie drzewce i maja taka ability

"Take Roots - When the creature receives the Wait\Defend command, it gets 50% bonus to Defense plus ability to retaliate after all enemy attacks until the next turn. If the hero has the Stand Your Ground ability, the Take Roots bonus is doubled to a +100% Defense increase."

w sensie ze jaka zemsta, ze chodzi o zwykly kontratak, tylko nastepujacy po doslownie kazdym ataku wroga, az mszczaca jednostka nie zginie, badz nie dojdzie do jej nastepnej tury, tak?

dziena. a tak w ogole, to fajna ta 5tka, polecam sprawdzic. po 3 jednak tez jest zycie. gram wlasnie trzecia misje kampanii i sie wkrecilem, warto bylo
asenjo - #homm5 #heroes3 #heroes5
wybaczcie, ze taguje pod 3, a pytanie dotyczy 5, n...

źródło: comment_1624745927b4HCaTdr0SMU0SFgkBV9Vm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@asenjo: jak dasz def/wait to odda każdej jednostce, niezależnie od ilości atakujących, normalnie masz tylko jedną kontrę i później już jednostka nie oddaje.
  • Odpowiedz
@asenjo: siema i jak kampania leci? ja sobie teraz dzikie hordy odświeżyłem i w kampanii nekro nawet mi się do ich ultimate'a udało dojść, Skowytu Grozy.
  • Odpowiedz