Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie Szczęsny i Jóźwiak najgorsi w dzisiejszym spotkaniu. Szczęsny w porównaniu do Olsena to xD typ wyciągał takie strzały ze Szczęsny to by nawet się nie zorientował że strzał został oddany.
A Jóźwiak starał się coś tam działać ale widać że bez przemyślenia, brak dokładności i te jego z dupy dośrodkowania.
Ogólnie jakby byli bardziej odważni a nie szukali w każdej akcji Lewego to może coś by z tego było. A tak to niekryty typ z możliwością oddania strzału postanawia dośrodkować w pole pełne Szwedów bo jest tam Robert xD

#euro2020 #euro20201 #pilkanozna #mecz #reprezentacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@kaszana1404 chociażby pierwszą i ostatnią. W pierwszej mam wrażenie że mógłby się bardziej wyciągnąć i sięgnac piłkę. A przy trzeciej mógłby np się nie rzucać przed oddaniem strzału xD położył się przed napastnikiem będąc źle ustawionym przy tej całej akcji ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@kaszana1404 nic nie poradzę że nie akceptujesz że ktoś może mieć własną opinię. W #!$%@? mam że Szczęsny pali czy nie. To jego sprawa. Jeśli przez to jest gorszym bramkarzem to mógłbym się nad tym pochylić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lilitch123: z meczu z Hiszpania pamietam jak minął się z piłką przy dośrodkowaniu i ten balet na ziemi kiedy piłkę gdzieś zza swojej głowy w końcu wyciągnął.
  • Odpowiedz