Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pilkanozna #mecz

Zgodnie z obietnicą ogłaszam książkowe rozdajo. Jeśli Polska wygra dzisiaj ze Szwecją rozlosuję dwie książki.

NAGRODY:
1. Szczepan Twardoch - Król (dla osoby, która zostanie wylosowana przez mirkolos)
2. Leander Kahney - Być jak Steve Jobs (dla osoby, której mem dotyczący Reprezentacji Polski zgarnie najwięcej plusików)

ZASADY:
1. Jeśli Polska wygra wysyłam książki na swój koszt plus dorzucę coś drobnego jak znajdę w domu
2. Jeśli Polska przegra, bądź zremisuje, czyli ODPADNIE wyślę książki na koszt zwycięzców (jeśli będą chcieli)
  • 53
  • Odpowiedz
  • 0
JAK POLSKA PRZEJDZIE MOŻLIWE, ŻE W 1/8 TEŻ BĘDZIE ROZDAJO JESZCZE LEPSZYCH KSIĄŻECZEK.

MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE JESTEŚCIE ZAWIEDZENI NAGRODAMI. Z TYCH KSIĄŻEK DO KTÓRYCH JUŻ CHYBA NIE WRÓCĘ STARAŁEM SIĘ WYBRAĆ COŚ FAJNEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Glupiii Książka (Król) chyba troszkę nie dla mnie, po 3/4 odpuściłem. Za dużo brutalności itd.

Bardzo chętnie puściłbym Mireczkom jakąś ze swoich ulubionych książek, tylko musiałbym załatwić najpierw drugi egzemplarz dla siebie
  • Odpowiedz
  • 1
@Glupiii No róźne są gusta. Ostatnio bardziej w fantastykę poszedłem.

Mimo tego zawsze kibicuję polskim pisarzom (oprócz jednego, ale to można się domyślić o kogo chodzi - takiego co to hurtowo wydaje książki ;) hehe)
  • Odpowiedz
  • 0
@JonasKahnwald Wygrywasz książkę o Stevie Jobsie, gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Gufi1315 Jako jedyny nawiązałeś wyrównaną walkę na memy. Postanowiłem też to jakoś uhonorować, tylko sprawdzę co tam jeszcze mam na półce

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM MIRECZKOM ZA UDZIAŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz