Wpis z mikrobloga

Proponuje tak niesamowite rozwiązanie problemu reprezentacji, że sam jestem zaskoczony swoim geniuszem( ͡° ͜ʖ ͡°) Narodowa loteria-każdy kupujący hot-doga i harnasia na stacji Orlen bierze udział w losowaniu. Do wygrania miejsce w drużynie narodowej. 30 wolnych miejsc. Byli byśmy drużyną tagującą się jako "freak", ale za to można by było się pośmiać(ʘʘ) Klasyka, najgrubszy na bramkę. Do tego oczami wyobraźni widzę to co dzieje się na boisku( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Pani Halina lat 43, pracująca w lokalnej Biedronce wykonuje sprint lewą flanką rywali podając na centymetry Januszowi Nowakowi. Ten dzięki swojej aerodynamicznej sylwetce-tak zwanej "bojler" zaskakuje rywali balansem ciała, przewracając się jednak o nogi jednego z pięciu rywali którzy starali się go pokryć. Następnie do rzutu wolnego podchodzi Julka, która krzyczy do sędziego, że jest przegrywem i stulejem, a wolny powinien być co najmniej 15 metrów bliżej bramki rywala a On jest faszystą i tego nie widzi. Sędzia przystaje na warunki Julki aby nie być posądzanym o bycie nazistą i w ten sposób mamy rzut wolny z 10 metrów. Julka bierze rozbieg, jednak nie strzela, a wycofuje lepiej ustawionemu Panu Zbigniewowi, emerytowanemu rzeźnikowi z Podlasia. Zbigniew na pełnej #!$%@? uderza ze swojej krótszej nogi i strzela honorowego gola w przegranym 12:1 meczu z Reprezentacją San Escobar( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jednak mimo to kibice szaleją bo oto na płytę boiska wchodzi nasz trener Natsu i pokazuje żabkę aby pokazać jaka reprezentacja jest silna i niezależna() koniec
  • 4
@dawid618: Ja mam taki pomysł żeby zrobić #pokazmorde w narodowych barwach całą społą z wykopu, żeby tchnąć w naszych ducha i żeby nas było przynajmniej razem tyle ile pustych miejsc na stadionie przez kowid. Raz można się zdobyć na taki gest i przy okazji dowiemy się czy czasem jakiś niebieski pasek nie udaje różowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enden89: to lepiej #!$%@? już pokazywać( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy będzie 100% pewności czy to niebieski pasek( ͡º ͜ʖ͡º) a tak na poważnie to tej drużynie nie należy się żadne wsparcie-za każdym praktycznie razem kończy się kompromitacją na arenie miedzynarodowej-oglądałem jakieś plus minus 90% meczy naszej reprezentacji na przestrzeni 25lat i ta drużyna mentalnie jako całość nie istnieje-są indywidualności, które gdy przychodzi
@dawid618: Przecież pięć lat temu w grupie dwa mecze wygraliśmy: z Irlandią Płn 1-0, z Ukrainą 1-0, a z Niemcami 0-0. Dalej w fazie pucharowej remis ze Szwajcarią 1-1 i zdobycie przewagi w karnych, a ćwierćfinał z Portugalią remis 1-1 z przewagą w karnych dla naszych przeciwników 3-5, którzy wygrali cały turniej. Nie były to złe rozgrywki dla nas, a w zasadzie to były przełomowe i wyszło na to, że zremisowaliśmy
@dawid618: Jeszcze dajmy jakieś hasło chwytliwe np. RAZEM WYKOP-MY RASIZM, a co nam tam, też byliśmy kiedyś niewolnikami jak czarni, odda się pamięć ich przodkom, bez popierania przemocy BLM i przy okazji zaznaczymy, że my sami nie braliśmy udziału w ich niewoleniu, a nawet wsławiliśmy się kiedyś na wojence Napoleona na Haiti, kiedy to traktowaliśmy czarnych jeńców honorowo, że nawet uwiecznili pamięć o tych czynach w swojej konstytucji i jako jedyny