Wpis z mikrobloga

@koroluk: w głównej mierze pokazałeś screeny jego wpisów i nagrania rozmów a on coś pier%oli że ,,przedstawiono gorzej niż było''? pewnie to znowu mityczne wyrwanie z kontekstu i manipulacje, dziwnym trafem ta przypadłość dotyka głównie to jedno środowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koroluk: Dziambor to jednak polityk z krwi i kości. Powie coś tak, by nie powiedzieć w zasadzie nic, ale jednak na koniec uzna, że wyszedł na swoje.

Widać te wielopartyjne doświadczenie. Wtapia się w otoczenie niczym kameleon.
  • Odpowiedz
@koroluk: Szkoda, liczyłem na obecność pana Artura w komentarzach pod filmem. Fajnie by było ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale w sumie to się nie dziwię, twój materiał jest tak rzetelny i precyzyjny, że Dziamborowi ciężko by się było do czegoś przyczepić.
  • Odpowiedz
@koroluk: Jestem trochę rozczarowany. Nie wierzyłem w to, że Dziambor zaliczy meltdown jak Jack Wolf, ale spodziewałem się przynajmniej lekkiej polemiki z przedstawionymi w filmie tezami. Trudno, może jakiś inny konfederata will deliver, chociaż ławka u nich coraz krótsza.
  • Odpowiedz
@koroluk: Mogę się mylić ale Arturo, jako jedyny w Konfie, chyba zdaje sobie sprawę jak wysoki może być koszt #!$%@? co ślina na język przyniesie, we wszelkiej maści debatach, wywiadach czy przepychankach na Twitterze. Sprawia na mnie wrażenie typowego "prawicowego" populisty, idącego za tłumem - ale nie jest też przy tym takim bezmózgiem jak Korwin czy Bosak, którzy po drodze wyprodukują takie ilości debilizmów, że do piątego pokolenia wprzód ich rodziny
  • Odpowiedz