Wpis z mikrobloga

Polak jest osobą która zebrała chyba najwięcej hejtu w fejmie, więc nie dziwi mnie to że #!$%@? coraz ciężej. Napewno zależy mu żeby udowodnić każdemu że da radę osiągnąć dużo w mma. Poprzez walkę z Kasjuszem po samo KO od multipli napewno w jego psychice pojawiła się pewna rysa, którą próbuje zamazać. I myślę, że świetnie mu to idzie. Nie patrząc się już na to czy jest lubiany czy nie, wydaje mi się że ten chłopak jest na świetnej drodze żeby coś osiągnąć.
#famemma
  • 18
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: Po pierwsze, chodziło mi o obecnych zawodników. A po drugie Ferrari za #!$%@? nie jest bardziej hejtowany od Polaka. Ludzie darzą go większą sympatią mimo wszystko, bo robi dymy i wydaje się bardziej "prawdziwy" od Polaka, czy jak to tam nazwać. Blonsky dostał hejt tylko po konferencji z Dubielem. Później ludzie zauważyli ze chłopak nie jest taki zły (zresztą sam przeprosił) i ma nawet talent do mma. A Ambro
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: Chyba żartujesz XDD porównujesz jeden wyskok i kontrowersje, do kolesia który zbiera baty przez kilka lat? Praktycznie od początku działania w necie? A jeśli chodzi o Ferarke, to ludzie widzą w nim jakiś pożytek dla fejmu. Z Polakiem niestety już tak nie jest. Ja mimo wszystko uważam że chłopak jeszcze dużo pokaże.
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: polak regularnie hejtowany i to ostro od walki z kasjuszem, czyli od 3 gali, po 7 gali stężenie hejtu jeszcze wzrosło i dziś mimo ladnego nokautu nad bocianem i tak jest uwazany za nudziaża , jeśli nie da walki wiewiórowi na nastepnej gali to jeszcze bardziej hejt wzrosnie. Ferrarka za to uwazany za jednego z najwiekszych zadymiarzy i teraz jak wezmie nawet walke z tym analem i przegra ,
  • Odpowiedz