Wpis z mikrobloga

Okej panowie, mamy to. W ciągu miesiąca z "brąz5" wleciałem pierwszy raz na legendę. Decki to moje dwie ulubione klasy: token druid i sekret paladyn (zupełnie jak w WoWie XD ). Nie mogę uwierzyć, że gram w Hearthstone z przerwami stricte rekreacyjnie jakieś 7 lat, a dopiero teraz spiąłem poślad i pocisnąłem. Zaczęło się od złocenia druida i nagle "złoto10", to idąc za ciosem założyłem sobie legendę w tym miesiącu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dajcie sobie wmówić, że nie dacie rady. Z autopsji polecam nie grać pochopnie i zastanawiać się nawet nad pozornie najgłupszymi zagraniami.
#hearthstone #chwalesie
RybstonPonte - Okej panowie, mamy to. W ciągu miesiąca z "brąz5" wleciałem pierwszy r...

źródło: comment_1621688997HHMpp2RYuI2Qu7z9mHRzPS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@bgb1:
###MetaStats - Aggro Paladin #64887
AAECAZ8FAAAA

Dokladnie ten, sekret aggro dokładnie xd zamiast murloka 2/1 wziąłem nerubian egg / typ 3/2 co daje stronnikowi divine shielda, a na początku zamiast kazakusa mialem samuro, powodzonka :-)
  • Odpowiedz
@RybstonPonte: grałem czymś podobnym tylko bez tej 3 i bez tych 1 z prowokacja i największe problemy chyba z token druidem byly a u Ciebie ?

Priesty to free elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

plat 7 na chwile obecna
  • Odpowiedz
@RybstonPonte: no rozdanie jest kluczowe, tak jak widać na SS priest i DH darmowe punkty xD
z tym że ja gram na dziczy tym dekiem , co do sekretu +3+2 to fajnie się z tym kombi sekret obrońca 2/1 bo to rozliczenie np na maga mało daje
  • Odpowiedz