Wpis z mikrobloga

Nie pozdrawiam #getinbank który obciążył mnie 735zl za wypłatę 21tys zł. To jest jakiś żart! O obciążeniu mojego konta o wypłatę 1000 zł (jednokrotna maksymalna wypłata) pwiadomonie otrzymałem w tej samej sekundzie na aplikacji ale o tym że zostanę obciążony to już ich system powiadomił mnie po 48h!!!!!! Gdzie już wykonałem 10 wypłat każda kosztowała mnie 35zl następnego dnia zrobiłem 11 wypłat a powiadomienia o obciążeniu nie było nadal. Po pierwszej wypłacie aplikacja powinna mnie poinformować że blokuję na moim koncie kwotę wypłaty 1000zl plus obciąża mnie kwotą 35zl i w tym momencie już bym więcej nie wypłacał. Moim błędem było nie pilnowanie tabeli opłat ale głównie pieniądze wpłacam i płace jedynie kartą lub aplikacją. Co to ma być 1995 rok że internet i systemy to rarytas? To powinno być instant i widoczne dla klienta od razu. Nie po to powierzam im moje zaufanie i trzymam pieniądze żeby później ich niedopracowany system nie informujący klientów okradał mnie z mojej gotówki. Złożyłem reklamację za opóźnie w informowaniu mnie co się dzieje z moimi. Środkami. Jeśli nie zostanie rozpatrzona pozytywnie zabieram z#getinbank całe swoje oszczędności zamykam konto i będę im robił wszędzie taką reklamę jak poważny klient jest traktowany. Drugim prześmiesznym tematem test wypłata gotówki w placówce banku.... Słuchajcie tego dobrze! maksymalna kwota którą można u mnie w 70tysiecznym mieście wypłacić to uwaga 5tys złoty rozumiecie 5tys złotych. Chcesz kupić auto za 50tysiecy bo sprzedajacy chce gotówkę to będziesz musiał chodzić do #getinbank 10 razy jak kloszard stał codziennie w kolejkach bo nie ma możliwości wypłaty tak dużej sumy czy ja mieszkam w Korei Północnej? Wisienką na torcie jest jak getinbank chwali się jakim to jest bankiem przychylnym do klienta... Żona dzisiaj była wypłacić przeogromne 5tys zl będąc w zaawansowanej ciąży nikt nawet z obsługujących nie zaproponował że obsłuży ją bez kolejki i stała tak 30minut bo nikt się nie podrywał żeby trochę nabrać ruchów i obsłużyć kobietę szybciej, która chce tylko wypłacić 5TYSIECY ZŁOTYCH. Także przy wypłacie 50 tys przez kilka dni w takim tempie trzeba spędzić 300min stojąc w kolejkach. Proszę was inne banki nie idźcie ta drogą to nie będziecie nigdy miały konkurencji w postaci żałosnego #getinbak
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubeczek140: Toip - tabela opłat i prowizji to pierwsza rzecz, którą się sprawdza przy zakładaniu konta i większych wypłatach. Zwłaszcza teraz, gdy banki muszą sobie odbić na klientach pisowski podatek bankowy.

Zastanawia mnie za co biorą 35 zł od tysiąca? Opłata procentowa?

Co do ostatniego przyznam ci rację. Maksymalna awizacja w placówce 5 tysięcy złotych to śmiech na sali.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan tak opłata w % 3.5% od wartości to jaka h lichwa za wypłacenie Własnej gotówki. Nie banku tylko moich pieniędzy. O tym że wypłaciem potrafią mię poinformować od razu ale o tym że mnie skasują na 35 zł dopiero po 48h to jest jedno wielkie nieporozumienie i wstyd dla takiego banku. Będę to postował żeby tysiące ludzi nie dali się w ten sposób nabrać.
  • Odpowiedz
@kubeczek140 co do wypłaty gotówki w placówce, to myślisz że oni mają w skarbcu 10 mln i będą rozdawać każdemu tyle, ile chce? Otóż nie, mają może z 400-500 tys na placówkę. Wyobraź sobie sytuację, że przychodzi 10 osób i bez zgłoszenia chcą po 50 tys. Jeeżeli chcesz więcej to składasz awizacje i za 2 dni masz pieniądze.
  • Odpowiedz
@kubeczek140 mogę się z tobą zgodzić, ze getinbank jest #!$%@?, support (o ile z nim pisałeś) ma w ciebie #!$%@? i odpisuje jak jakiś upośledzony robot, ale to nie zmienia faktu, że to ty nie przeczytałeś tabeli opłat i prowizji.
  • Odpowiedz
  • 0
@PAWX1337 mi głównie chodzi o to że skoro potrafią w aplikacji wrzucić powiadomienie że sekundę temu wybrałem 1000zl to czemu nie wrzucają powiadomienia, że zostaje obciążony kwota 35zl? To już jest zrobione z premedytacją.... Powiadomienie przychodzi po 48h
  • Odpowiedz