Wpis z mikrobloga

Standardowa sytuacja:
- znowu wszyscy wiedzieli,
- posprzedawali parę dni temu, bo przecież było wiadomo że #!$%@?,
- tylko głupi kupuje na górce (jakby było wiadomo gdzie jest gorka),
- jak pojdzie dalej w dół to a nie mówiłem żeby się wyprzedawać,
- jak wróci do 60k to będzie diamond hands diamond hands sprzedaliście frajerzy co?
- zaraz będzie pasta o diecie czokoszokowej,
- i tak w kółko.
#kryptowaluty
  • 20
  • Odpowiedz
@the_chosen_one: - jak pojdzie dalej w dół to a nie mówiłem żeby się wyprzedawać,
Tego nikt nie jest pewien. Mowa o jakimś ryzyku. Na przykład gdy cena od wsparcia wzrosła 30k-36k do 36k to już ryzykowne jest kupować bo to może być szczyt korekty.
  • Odpowiedz
@the_chosen_one: ale i tak ja się w to nie bawię bo za bardzo się stresuje przez co nie działam racjonalnie jak już jestem w grze. Poza grą jakoś potrafię, z chłodną głową xd Tak samo na demo koncie chłodna głowa i grube zyski, ciągłe ogarnianie wsparć i oporów, wchodzenie właśnie tylko kiedy są sygnały, wychodzenie wcześniej bez chciwości.

Pisałem z godzinę temu 30-32k wsparcie. To było tak pewne wsparcie że
  • Odpowiedz
@the_chosen_one: to pisałem, ale z małym prawdopodobieństwem. Na giełdzie liczy się prawdopodobieństwo, nie ma pewności. Duże prawdopodobieństwo że wystrzeli od 30-32k i wystrzeliło, mogło też nie wystrzelić ale z małym prawdopodobieństwem. Tu nie ma pewności, nawet tweety Elona Muska mogą nie wypalić, kilka lat temu wystartował z memem doge to the moon i wtedy cena stała w miejscu. Może wtedy nie rozumiał że samo napisanie o tym nie wystarczy, żeby
  • Odpowiedz