Wpis z mikrobloga

@Olostro: Jakiekolwiek wystawianie siebie publicznie powinno być dla ludzi mocnych i o twardej skórze. Później są tragedie i płacz w internetach. Kornelii mi szkoda, tak po ludzku. Faktycznie jest tylko dla koneserów takiej urody, figury i ogólnego sposobu bycia, ale nie zasłużyła na taki hejt. Moim zdaniem Kornelia nie powinna być w takim programie. W hotelu paradise przede wszystkim stawia się na wygląd i to on jest niemalże najważniejszym aspektem.
  • Odpowiedz
@babazpola: To jest Kornelia? Jeśli tak to widzę, że się zaczęło....gonitwa za ideałem. Szczerze ludziska to przegięcie pały z tą krytyką. Teraz dziewczyna będzie cierpieć, a po co? Tym bardziej, że nieszkodliwa. Naprawdę wszyscy jesteście boskiej urody? Dziewczyna wzięła udział w programie nie dla siebie, ale już dość. Tragedia nie potrzebna.
  • Odpowiedz
@babazpola: No cóż. Rozgłos nie jest dla ludzi ze słabą psychiką. Hejt trzeba umieć ignorować albo brać na klatę, inaczej będzie tak jak w tym przypadku, płacz i obniżenie poczucia własnej wartości. Takie mamy czasy, pokazujesz się w telewizji to jesteś wystawiony na komentarze innych ludzi, a ludzie to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aniagaska: ale proszę nie do mnie pretensje, bo tak odbieram Twoją odp. Z zasady nie obrażam ludzi. Zdjęcie z jej relacji wstawione dla informacji.
Krytyka i hejt jest niestety chlebem powszednim w dzisiejszych czasach, osoby publiczne lekko nie mają. Nie popieram wszelkich gróźb, obrazy, gnojenia itp, ale niestety tacy są ludzie i to raczej się nie zmieni. Poza tym, oprócz hejtu spotkała się po prostu z krytyczną opinią jej faktycznego
  • Odpowiedz
@aniagaska: Mylisz się powinni dawać też brzydsze osoby. Każdy powinien mieć szanse a kryterium powinna być osobowość. A wy tych programach kryterium to znajomości
  • Odpowiedz
@babazpola: Absolutnie nie do Ciebie pretensje. Pisałam ogólnie i zwracałam się w liczbie mnogiej. Jeśli tak to odebrałaś to wiele sorry. Co do Kornelii to niestety nie jest to program dla niej.
  • Odpowiedz
@B0B69: Jestem człowiekiem więc to chyba zrozumiałe , ale cóż mógłbym się więcej po Tobie spodziewać skoro bez argumentowo obrażałeś moje wpisy używając języka nienawiści
  • Odpowiedz