Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, nie chce mi się wierzyć że Iga tak #!$%@?ła bez przyczyny. Nie bronię jej bo #!$%@?ła ostro ale tam się musiało cos zadziać.

MOJA TERORIA:

Iga zarzuciła Karolowi dwulicowość bo właśnie zgrywał grzecznego i fajnego do kamery a gdy nagrywki się skończyły to był dla niej złośliwy i nieprzyjemny. Myślę że to taki typ gościa, ktory wykończy cię w białych rękawiczkach.

Poczytajcie sobie o #gaslighting
Miałam do czynienia z takim człowiekiem i nikomu nie życzę. Taki człowiek robi z Ciebie wariata i doprowadza do furii samemu mając kamienną twarz.

Do kamery też ją obejmował i przytulał ale na osobności jak ona chciała coś więcej to mógł jej odpowiedzieć coś w stylu "Chyba żartujesz"

Po to właśnie go nagrywała, bo chciała udowodnić to jak się zachowuje poza kamerami.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 36
@nela-kijanka Też mi to tym śmierdzi niestety. Nie chciał kontynuować eksperymentu, nie musiał się niczym przejmować i mógł totalnie ją zrównać z ziemią przy ekspertach bo nie mial wobec niej żadnych zobowiązań. Ale jakoś nie mógł i nie umiał przywołać żadnych sytuacji, Mosak za niego odpowiadał xD może jednak nie był taki święty i wiedział że Iga też coś ma na niego ¯_(ツ)_/¯
@nela-kijanka: coś musiało być ,ale gdyby był dla niej tak bezczelny to ona by mu nie popuściła i cały czas opowiadaby przy kamerach o jego zachowaniu a tymczasem to ona go ciągle gasiła kiedy on próbował nawiązać do jakichś sytuacji z przeszłości a potem wystawała pod jego domem(zwykle tak robią osoby czujące się winne)a na decyzji też nic nie powiedziała tylko pierdu pierdu
@nela-kijanka: troche mamy malo danych, zeby tak wnioskowac. Bylam cztery lata w zwiazku z narcyzem i jednak byl bardziej pewny siebie, i myslal caly czas o sobie. Karol jednak sie staral i odpierd*alal jakies dziwne szajsy dla niej. Nawet do wody wchodzil, mimo, ze sie bal. Probowal z nia gadac, dochodzic problemow, dogadywac sie. Tak sie taka osoba nie zachowuje.

Ale zgadzam sie - taka osoba potrafi grac do tego stopnia,