Wpis z mikrobloga

Mam wąski poziomy pasek bez włosów z jednej strony twarzy i ogólnie to co rośnie po obu stronach jest mniej gęste niż zarost na dole. Nigdy nie mogłem się zdecydować na minoxidil, ale chyba w końcu spróbuje.

Widzę, że jest trochę firm i wersji aplikacji itp., więc pytanie moje czy jest jakiś konkretny produkt warty polecenia? Wolałbym bez recepty, więc z tego co do tej pory wiem, to coś ze stężeniem 2%.
#minoxidil
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba wszystkie są bez recepty. Jesli cena gra drugorzędna role to polecam najpopularniejsze dwie marki: Kirkland i Regaine ktore kupisz na mieskiezdrowie albo bieva ( sa to produkty z usa) jesli cos z polski to Loxon Max ktory kupisz nawet na allegro
  • Odpowiedz
@Mental1: dzięki, przejrzę te stronki i marki co polecasz. Liczyłem, że z czasem się zarost poprawi, ale jakoś nie widać dużych zmian, więc spróbuje wspomóc. Wiesz może, czy przy w miarę wysokim ciśnieniu (pale regularnie) są przeciwskazania do stosownia? Ogólnie jak stosować, aby było bezpieczenie
  • Odpowiedz
@James0n: jeśli chdzi o skutki uboczne to mogą wystąpić jak przy kazdym leku. Naczytalem sie wielu badan na temat bezpieczeństwa minoxidilu i bardzo rzadko występują te najgorsze objawy. No akurat nieprawidłowe cisnienie jest trochę problematyczne z minox , ale jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz. Ogólnie wersja w piance niesie ze sobą mniejsze skutki uboczne ( jest łagodniejsza) . Jesli chodzi o bezpieczeństwo w stosowaniu to ja zalecił bym
  • Odpowiedz
@Mental1: Okej, dzięki za obszerne wytłumaczenie. Ostatnie pytanie jeszcze bym miał, ile czasu trzeba używać aby zobaczyć efekty i były one stałe? Z tego co wiem to jak się przestanie za wcześnie to nowe włoski mogą wypaść
  • Odpowiedz
@James0n: u każdego te efekty beda inne, na moim przykładzie moge powiedzieć, że pierwsze efekty zauważylem po 3 tygodniach ( pełno białych włosków ktore robia sie ciemniejsze i grubsze ) no i jak wiekszość ludzi pisze no to żeby te wolsy zrobiły sie stałe to potrzeba 6-12 miesiecy. Ja dermarollera nie uzywam, na pewno jakoś spektakularnie nie przyczyni sie do efektów, ale możesz sprobować

a tak wgl. jest specjalna stronka
  • Odpowiedz
@Mental1: Hej, jeszcze mialbym pytanie co do Alocutan Forte. Wyczytałem, ze ma prawie identyczny skład, a cenowo jednak o wiele lepiej wychodzi. Sprawdza się on?
  • Odpowiedz