Wpis z mikrobloga

Ator dziś stwierdził że pani Monika Olejnik ogląda jego vlogi i dlatego powiedziała coś w stylu że PIS jest partią socjalistyczną. Po tym zdaniu wyłączyłem czy naprawdę on nie czuje zażenowania? może wydaje mu się że jego vlogi są puszczane na spotkaniach partyjnych, a może Kaczor gdy musi uwolnić mumina sobie go puszcza i go słucha i myśli szkoda że nie jestem taki mądry jak ten facet? A tak na poważnie Ator lądujemy bo już orbitujesz po za stratosferą. Za każdym razem gdy robię sobie wieczorny spacer i go puszczam słyszę że on ma coraz większy narcyzm. I jak się skończył temat covida, do czego wracamy do wojny wojna będzie Izrael wysyła rakiety już mają #!$%@?ąć tylko nie wiedzą gdzie ani on ani jego imiennik (Krzysztof nr 2 chyba przestał brać leki ale to temat na inny wpis). Ator poraz kolejny udowadnia że ma w dupie merytorykę byle by gadać na zasadzie byle jak ale niech gadają. Inna sprawa ciekawa to tytuły atora "jestem przerażony" czym? że Lewica dogadała się z Pisem i teraz tracimy suwerenność, nadciąga 5 rozbiór Polski no proszę was tytuł clikbait, przerażony to jest samotny rodzic gdy ma 4 dzieci do wykarmienia a nie ma pieniędzy bo nie starcza do 1, a on włacza kamerę przez 30 40 z Jackowskim to nawet dłużej bo obydwa szury muszą zacząć grozić wojną, ślepnącymi grzybkami w Indiach (są odmiany grzybów po których się ślepnie jak są źle przyrządzone) albo grzyby to tam są ale inne te po których się Boga widzi w tym pan Jackowski wydaje się być przodownikiem. Bo on widzi świat 3,5 roku do przodu. Ja kilkakrotnie pisałem tu o kanale #wideoprezentacje oglądam czasami zobaczyć czy zmądrzał ale no jak widać jak głupi był tak głupi jest i dobry Boże nie pomoże. Inna sprawa bawi mnie to jak on mówi że schudnąć nie może bo jak jest na diecie to tyje to może chłop niech zbada tarczycę bo jak ma nadczynność to dieta musi być specjalistyczna a nie hektolitry Pepsi i hulaj dusza piekła nie ma.
PS wybaczcie że się tak rozpisałem ale tak mnie to zirytowało ale za chwilę wpis o głuchowskim nostradamusie bo zaczyna być tego za wiele ale on przynajmniej nie ma ego w kosmosie.
Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam was serdecznie
#ator
  • 12
@maxer1892: Przecież tylko Ator jest na tyle inteligentny i posiada tak rozległą wiedze że mógł zauważyć że PiS wykazuje cechy partii socjalistycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tytuł to zwykły clickbait i dowód na to że brakuje mu tematów. Już kiedyś nagrał filmik o podobnym tytule i taką samą miniaturką.
@maxer1892: temat covida się nie skończył, tylko Ator obsral zbroje, bo zaczęli banować za #!$%@? głupot. Gruby żeruje na strachu ćwierćinteligentów, poczytaj komentarze, tam większość i to gargantuiczna uważa, że te spiski to jest wszystko prawda, a Atorek robi dobrą robotę, że ich informuje. Nakręca ludzi i ze strachu oglądają wszystko co wysra na YT. Wszystko tłumacza spiskiem nawet największe głupoty, to zaczyna wyglądać jak jakaś sekta.
  • 0
Ator bierze ich na litość ja dobrzy oni źli oni chcą mi kuku zrobić, a jego widownia to kupuję co by nie powiedzieć jego marketing na tym polega i mu się liczby zgadzają więc wywalone jaja i lecimy dalej. Bawi mnie u niego jak chce się przypucować a nagle stwierdza a wiecie co nieważne jednak, tak samo jak hipotetyczna córka kilka razy sam się wygadał. Co tu dużo gadać on się nie
@LibertyPoland: jesteś jakiś upośledzony, czy od spizganych teorii ci się styki popalily? Zabolało cię określenie ćwierćinteligent, bo wiesz, że to o tobie, tak poza tym to zero merytoryki, a na świecie żyje tyle, że wiem jedno, Ator to szur i lejwoda.