Wpis z mikrobloga

@pstrokatasroka: Byłem w drugim tygodniu po otwarciu i nawet polecam tylko ten #!$%@? dojazd mogli by oznaczyć xD
@RobertKowalski: typ mi mówił że najbliższe zabudowania są 1.5 km od tej strzelnicy więc też do końca nie rozumiem skąd to zdjęcie, bo ja również takiej przestrzeni nie widziałem tam. Ale mogę się mylić.
@RobertKowalski: ja mam tam 80 km więc raczej czy tak czy tak to często tam bywać nie będę ale lokalizacja wydaje się fajna i myślę iż skoro już wydali pozwolenie na prowadzenie takiej działalności to raczej władze lotniska się na to zgodziły.
@Just666: @RobertKowalski: do najbliższego domu jest 1km, pomiędzy las i pola, no i latają Boeingi, a to zdjęcie to nie wiem co to jest, ale na pewno nie ten obiekt. Rzutek tam o ile mi wiadomo nie będzie, obiekt nastawiony typowo na dynamikę. Strzelnica to teren wynajęty od lotniska, więc głównemu sąsiadowi raczej nie będzie przeszkadzała, nawet ich reklamują. Dojazd, faktycznie Google robi zamieszanie, żeby oszczędzić sobie pól, lasów, wertepów,
źródło: comment_1620802165GpBJJZoWHppR10h90qbX1D.jpg