Wpis z mikrobloga

Tak, jak mówiłem, do północy będzie nurkowanko.
Lecimy w dół.
#ethereum
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GracekPL: czekaj, to nie koniec skala dipa jest zasypywana przez ogromną liczbę wygłodniałych, chcących dokupić. Jeszcze poleci w dół.
  • Odpowiedz
@GracekPL: Takie przeczucie wzięte z dupy. Pracuję z amerykańcami i znam ich tryb dnia. Większość kapitału jest w rękach szarych mirków, którzy nie mają szans na handlowanie w godzinach swojej pracy. Dopiero wieczorem (teraz mają ok 16:00) siadają do kompa. Większość z nich włożyła dawno temu i po przebiciu mitycznego 4k mówią: "that's enough, i'm out".

Na tą kilkuminutową dziurę 3,9k o 22:00 natychmiast rzucili się Ci, co czekali na
  • Odpowiedz
@dict: O sprawdziło się, pamietam jak pisales dzis i wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do kiedy obstawiasz dip? Jakiś mocniejszy?
  • Odpowiedz
@cr_7: no już Cie miałem tam wołać z "a nie mówiłem?"

O 1:00 w nocy zachodnie stany będą dopiero po pracy. Kalifornia i te sprawy.. Skala zjawiska powinna być duża. Czuję, że wychodząc ze swoimi zdobyczami, zrobią nam promocję na zakupy. Mam jeszcze uciułane zaskórniaki i jak będzie ETH za 12k-13k PLN, to wchodzę z kolejnym zakupem. Jak nie, to trudno.
  • Odpowiedz
@dict: Ladnie trafiłeś.
byłem ciekaw czy się sprawdzi bo mi tez to na reke,chetnie dokupie tylko wlasnie liczyłem na lepsza cene niż teraz wystrzeliło, tak wiec może się uda.
  • Odpowiedz
@cr_7: Tak, trafiłem w sam "szczyt" szpilki o 22:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale tylko 1/4 tego, co chciałem dokupić. Liczyłem cały czas, że będzie drugi dip, ale o 1:00 poszedłem spać i kurde, dopiero o 3:00 był już dłuższy spadek. Miałem alarm ustawiony na 14k PLN, ale spadło do 14,3k i alarm się nie ztriggerował... ech.
No nic. Czekam dalej.
  • Odpowiedz
@cr_7: wydaje mi się, że już nie będzie tak spektakularnych promocji (jak 10-12k ETH/PLN), tylko stały powolny wzrost. Przynajmniej ja nie jestem na razie w stanie wykminić czy i kiedy nastąpi głębsza obniżka cen.
Jak ktoś chce wejść, to trzeba obniżyć swoje oczekiwania co do ceny, bo promocja, na jaką można liczyć to 14~15.5k PLN.

Jak się nie ma opłaty stałej "u brokera", tylko stały procent wartości zakupu (ja mam
  • Odpowiedz