Wpis z mikrobloga

InPost znowu dupy daje. Drugi dzień paczki wożą i wracają w nocy na magazyn zamiast do paczkomatu :/ Co tam się dzieje ostatnio? Bo nigdy takich akcji nie bylo

#kielce
  • 9
  • Odpowiedz
@upodlator: Brakuje kurierów, często musimy sami zawozić paczki na magazyn inpostu, bo kurierzy się nie wyrabiają. No i jeszcze jest taki temat, że paczkomaty są zapchane cały czas.
  • Odpowiedz
@Zgubilem_Login: jedną mi dziś dostarczyli, ale chyba inny kurier. Chociaż ja mam wrażenie że te paczki były w transporcie tylko wirtualnie, a nawet nie wyszły z magazynu

@FunkyLife: no się domyslilem, ze braki jakieś są :/ Ale jak paczkomat jest zapchany to paczka idzie zazwyczaj do innego, a tutaj zero info, po prostu pojawia się status, że paczka znowu jest w sortowni
  • Odpowiedz
@FunkyLife: @Zgubilem_Login: rozumiecie akcje, że paczki nadal leżą na magazynie i nie zostały wydane do doręczenia...? xddd

W tym jedzenie za parę stów, które miało dotrzeć w chłodzonych lodem opakowaniach. Tego oczywiście nie odbiorę bo już dawno się rozmroziło, ale pewnie będą cyrki z reklamacją dla sprzedającego.
  • Odpowiedz