Wpis z mikrobloga

Już w piątek premiera Returnal. Jak się nastawiacie? Jakie oczekiwania wobec gry? Sądzicie, że Housemarque sprostało wyzwaniu i po wyprodukowaniu takich gier jak Nex Machina, Resogun czy Alienation wypuścili solidną grę AAA?
#ps5

Jak dobrą grą będzie Returnal?

  • 1/10 8.6% (8)
  • 2/10 1.1% (1)
  • 3/10 3.2% (3)
  • 4/10 3.2% (3)
  • 5/10 4.3% (4)
  • 6/10 20.4% (19)
  • 7/10 24.7% (23)
  • 8/10 20.4% (19)
  • 9/10 9.7% (9)
  • 10/10 4.3% (4)

Oddanych głosów: 93

  • 17
  • Odpowiedz
Kusi wziąć preordera ale troche sie boję o długość. Tym bardziej że za chwilę Ratchet a jeszcze do ogrania cała kolejka gier... Niby roguelike więc endgame może być nieskończony ale chyba poczekam na recki i opinie.


@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: ja się spodziewam, że gra nie będzie krótka, choć ja to dla zasady nie biorę preorderów, więc tak czy inaczej czekam na opinie i recenzje.
  • Odpowiedz
@Cinkito: wyglada spoko, wibracje podobno robia robote, ale nie jestem into roguelike/lite. Pogralem w enter the gungeons i bylo spoko nie przeszedlem 2 floora ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wole jednak szybko progresowac po mapie.
  • Odpowiedz
wyglada spoko, wibracje podobno robia robote, ale nie jestem into roguelike/lite. Pogralem w enter the gungeons i bylo spoko nie przeszedlem 2 floora ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wole jednak szybko progresowac po mapie.


@StinkyPoljakTheWorm: ja osobiście bardzo lubie rogueliki, też sobie odpaliłem Enter the Gungeon i ta gra jest cholernie trudna jak na roguelike xD Chyba w żadnej innej grze nie miałem aż tylu problemów żeby
  • Odpowiedz
@PogromcaUP: no Metacritic jakąś średnią wyciągnie i tak. Kilka dni po premierze wrócę do tego wpisu, albo zrobię jakiś nowy i porównam oceny na wykopie z ocenami tam.
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: no tych ocen 1/10 nie traktuję do końca poważnie. Niewykluczone, że jest ktoś komu rzeczywiście kompletnie gra nie przypadła do gustu i dla niego jest to kompletny crap, ale biorąc pod uwagę jak wspaniałą społeczność mamy na tagach konsolowych, to można się domyślić, kto te oceny wystawił xD
  • Odpowiedz
@Cinkito: Jest grą TPP, postacie to gąbki na coraz lepsze bronie, temat Sci-Fi (czyli coś co Amerykanie kochają), gra również z tego co patrzyłem to znowu korytarzowa gra(ok w Returnal jest generator map, w No Mans Sky tez i po 2 latach gra dopiero była zdatna do użytku), z rpg to chyba będzie tyle, że rozdawanie talentów, czyli w outriders jest to samo. No podobieństw widać sporo
  • Odpowiedz