Wpis z mikrobloga

Odrzucili mi pokestopa. Powód: teren szkoły. Szkoda że dzbany z wayfarera nie doczytały na znaczniku że mieści się tam szkółka MUZYCZNA. Ciekawe kiedy boiska zaczną uwalać, przecież często przy boiskach znajdują się szkółki piłkarskie.

#wayfarer
  • 5
  • Odpowiedz
@Bumbor: a napisałeś że jest tam szkoła czy po mapach to zauważyli? Ja u siebie porobiłem w szkołach pokestopy i jakoś przeszły. Tylko nigdy nie wpisywałem że to szkoła czy przedszkole. Zawsze dodawałem podpis że znajduje się na ulicy...
  • Odpowiedz
@sinclar: Oczywiście że nie. Po prostu na mapie jest znacznik że jest tam szkoła muzyczna. Równie dobrze mógłby tam być znacznik szkoły nauki jazdy i debile pewnie by to odrzuciły.
  • Odpowiedz
Niektórzy lubią naukę jazdy i im przechodzi. Znam takich. Zostaje ci robić do skutku. W 1 miejscu się męczyłem pod Chrześniaka by mial w szkole podstawowej ale się udało. Też był znacznik sp1 i za 4 razem przeszło
  • Odpowiedz
Co do szkoły muzycznej 1 mam u siebie. Kiedyś była w ingressie ale zablokowana w komórce przez innego stopa. Musiałem trochę poprzesuwać by powstał i się udało. Jednak to były inne czasy, łatwiejsze
  • Odpowiedz