Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja wam powiem tak. Niedługo wydarzy się coś takiego, że świat zacznie obiegać informacja o jakimś super wirusie, który wykryto w Chinach. Wszystkie media będą o tym mówić, na całym świecie. Rządy, też na całym świecie, na tej podstawie zaczną zamykać gospodarki, ograniczać swobody - np. wprowadzą godziny policyjne, ograniczenia w poruszaniu się. Dzieci przestaną chodzić do szkół, uczelnie wyższe też nie będą działały. Zostanie całkowicie zmieniony i ograniczony system zdrowotny w państwach, przestawiony tylko na walkę w tym wirusem. Szpitale nie będą przyjmowały pacjentów innych niż chorzy na tego wirusa. Gdzieś tam będzie się okazywało, że to prawdopodobnie grypa, bo ona zniknie ze statystyk i raportów jakie były co roku, ale nikt tego nie będzie oficjalnie potwierdzał. Mało tego, zaczną ginąć ludzie którzy będą twierdzić, że ta panika z tym wirusem to przesada i generalnie jakiś głębszy zamiar, np. prezydenci państw jak Tanzania. A ich miejsca będą zajmować ludzie głoszący tezy zgodne z tym co w mediach. Zostanie też całkowicie zdemolowany styl życia jaki znamy, nie będzie imprez, festiwali, konferencji, imprez rodzinnych, wylotów na wakacje bez potwierdzenia nie posiadania wirusa, nawet zaczną się pojawiać pociągi tylko dla osób które przyjmą odtrutkę na wirusa, szczepionke taką wynalezioną przez koncerny farmaceutyczne. Jednocześnie rządy będą prawnie zakazywać stosowania innych leków, których skuteczność w walce z takimi wirusami jest potwierdzona od lat i przez wielu lekarzy już na tym konkretnym wirusie. Wrócą kontrole na granicach, do tego wszyscy będą musieli chodzić w jakichś ochronach na twarzach. JA #!$%@? ALE ZE MNIE SZUR. SKĄD MI SIĘ TAKIE GÓWNO W GŁOWIE UROIŁO?

#covid19 #pandemia #szury #plaskaziemia
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@kubapoz Na szczęście, w cywilizowanych krajach po spadku zachorowań obostrzenia zaczną powoli znikać, później ten trend dotrze do mniej cywilizowanych.
  • Odpowiedz
@kidi1: Gdybym był szurem, to bym uznał, że to tylko chwilowy spokój bo trzeba w końcu ludziom nieco poluzować, aby potem przywalić kolejnymi restrykcjami bo pojawił się kolejny wirus. No ale nie jestem szurem, więc pozostawię to tylko jako luźną myśl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz