Wpis z mikrobloga

Ej, @DonRademenes , zamiast wdawać się w dyskusje z niesmieśnymi trollami lepiej nam opowiedz o wszystkich znanych i potwierdzonych sposobach inwigilacji szkolniaków przez rudego. Bo rudy to psychol takich rozmiarów, że np na pozyskiwanie lokalizacji ma więcej niż jeden sposób

A co do kont, które ostatnio przez dwa dni prowadzą pokraczną krucjatę przeciw pomopliniemu, że niby jego konflikt z rudym jest sztuczny, uwierzyłbym w to gdyby nie konta które na 100% (a dwóch jestem pewny) współpracują z rudym, że niby są takim hehehehe trollami xD .Także oni mnie skutecznie zniechęcili obecnie do tej teorii (obecnie) :D
#kononowicz #patostreamy #oblech
William2290 - Ej, @DonRademenes , zamiast wdawać się w dyskusje z niesmieśnymi trolla...

źródło: comment_1618694088ZWzyiOPN3Q1r1Ig3Ti966A.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@William2290: O lokalizacjach itd nic nie wiem , dostałem tylko współrzędne które nawet i tutaj były swego czasu :)
Mnie zastanawia zbieranie dzwięku z kamery zewnetrznej , gdzie zbiera dzwięk nawet od przechodniów oraz terenu placu zabaw .
  • Odpowiedz
@DonRademenes: a jak widać po dzisiejszym filmie knura, gdzie siedział w pastuchu koło Belwederu, to tam niezły harmider jest z placu zabaw. Bardzo wyraźnie słychać rozmowy.
  • Odpowiedz
@DonRademenes: ale wiesz czym jest "pchełka" (ku*wa jak to brzmi xD)? To jakiś gadżet od rudego czy poprostu lokalizacja z telefonu, do których na pewno miał dostęp. Nie wiem tylko z czego jeszcze korzystał
  • Odpowiedz
@William2290: Stary , nie mam pojecia serio . Moze to byl jakis lokaliztor , albo z telefonu . Ale te screeny to ktoś ładnie wymyślił :) Czlowiek #!$%@? 2-3 h po lesie szuka tego smieciarza leśnego , a mu przybiją że niby JA lokalizator wrzuciłem jakiś ...
  • Odpowiedz
Ja kiedyś myślałem o tym, ze struś ma telefon od rudego geja psychopaty a na telefonie zainstalowana apke gps . Struś by w życiu nie ogarną tego ze ma pluskwę na telefonie a telefon pewnie zawsze ma przy sobie
  • Odpowiedz