Wpis z mikrobloga

Jeśli polskie gwiazdki csa nadal będą uważać, że to kibice są wszystkiemu winni to daleko nie zajedziemy. Kto ich zmusza do czytania wypocin dzieci o grze komputerowej i płacz, że hejt. Dostają w trąbę od każdego, ale i tak hejt wszędzie i jacy my biedni. Każdy jest pod jakaś presja/hejtem, a oni zamiast zacząć trenowac, wyłączyć social media to wiecznie żale. Zamiast serio wziąć się za grę, to są wieczne obiecywanie, gdzie my nie możemy dojść, a weryfikacja jest bardzo smutna. Oczywiście mówię tu o drużynie Anonymo i Panu Innocencie, który do każdego ma pretensje, ale nie do swojej gry i całego zespołu.
Oni myślą, że są pępkiem świata i nikt oprócz nikt nie jest hejtowany i traktują to jakby dzieci z czatu były ich przeciwnikami na serwerze. Ważne, że kontrakty sponsorskie sa, Twitch jest i można nadal nawijac makaron na uszy, że czego my nie dokonamy.
#csgo #polskics #virtuspro #counterstrike
Pobierz
źródło: comment_1618439479Xoe3KW00dChn2h7yIONppb.jpg
  • 12
Jaki hejt spada na piłkarzy, co "kibice" legii zrobili swoim zawodnikom jak dostawali w cymbał? Rzeźniczak dostał liścia. Dla mnie to jest kuriozum, wspólne kółko adoracji. Oni więcej siły wykorzystują na walkę z wiatrakami niż na serwerze, gdzie za to im płacą. @Poopiesh narcyz. Dla mnie to jest odwracanie kota ogonem i ich beznadziejnej gry. Niestety nic konstruktywnego napisać nie mozesz, bo zostaniesz zjedzony przez ich fanboyow, czyli również dzieci. @magiol mógłbyś
@magiol przeczytałem, masz kupę racji. Jedynie żal mi z tego zespołu keia i kylara, gdzie w avez grali super, ale i byali im dużo dawal, który sam skillowo to jest nadal top
@embapi według mnie w zespole są źle dobrane role, potrzebny jest tam support który da więcej swobody dla kylara i keia, w moim odczuciu powinien usiąść na ławkę innocent a za niego powinni znaleźć dobrego supporta, w moim odczuciu taką osobą jest mono, drużyny wraz z nim zawsze dochodziły do dobrego poziomu (patrz illuminar ogrywającę furię na lanie) a gość jest w #!$%@? nie doceniany na polskiej scenie co pokreśla wielu graczy
@embapi swoja drogą ciekawe jak mocny głos w drużynie ma mynio, pamietam że jak TOAO dochodził do virtus pro i pozniej jego kariera się tam skończyła to mówił w wywiadzie że nie miał silnej pozycji w drużynie a często jego pomysły negował snax.
@magiol: tam będą kicki, czas na zgrywanie sie aż w końcu "nowy zespół" że starymi zawodnikami. Wisla i Ago zrobiły progress na moje. Nie wyobrażam sobie żeby Anonymo analogicznie mogli wrócić że spotkania, jak zrobiła to Wisła z nordavind przegrywając 4;14.
Trzeba patrzeć w młodzież, oni może nie są przesiąknięci tym wszystkim. W kółko mówimy o potrzebnie czasu, a co nowy skład to praktycznie te same Nicki. Dużo nowych zespołów bez
@embapi nie mamy na tyle uniwersalnych graczy by zrezygnować z typowych roli w zespole, co z tego co wiem w anonymo występuje, smutne jest to że anonymo mimo pół roku wspólnej gry czasami na europejskie zespoły wygląda jak mix złożony 5 minut przed meczem.