Wpis z mikrobloga

po refleksji


@Jabby: nie dam się nabrać, takie zjawisko nie może wstępować w umyśle osoby piszącej takie posty. Tylko zwierzęcy strach może ustawić p0laczka do pionu
  • Odpowiedz
@Jabby: refleksja, adresat - po użytym słownictwie od razu widać, że dostał gotową formułkę do wklejenia. Pewnie nawet nie wie, co te słowa oznaczają
  • Odpowiedz
@Jabby: Po prostu okazało się że nawet jak uda się przed sądem wybronić, to narazi się na spore wydatki. (Bo o ile Roman to fanatyk, to jednak bywał w swojej pracy bardzo skuteczny i byłby w stanie chłopaka mocno oskubać.)
Policzył sobie i okazało się że ani on ani jego rodzice nie mają wystarczającej ilości gotówki na wypowiadanie publicznie swojego zdania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ryszard_lwie_serce: pewnie o naruszenie dóbr osobistych
Przytoczę część artykułu z wikipedii Romana Giertycha

"W marcu 2005 w wywiadzie dla dziennika „Rzeczpospolita” nazwał Adama Michnika „byłym partyjnym aparatczykiem”, za co wytoczono mu proces o naruszenie dóbr osobistych. We wrześniu 2007 Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnie nakazał Romanowi Giertychowi przeproszenie Adama Michnika i zapłatę 10 tys. zł na rzecz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Laskach"

jak widać wyciągnął z tego wnioski, bo
  • Odpowiedz
@Totalkozakmen: Ja nie pałałem wcześniej ale jak zauważył @Blomex, umie on wyciągać wnioski i lekcje na przyszłość dlatego patrząc na to jakie oranie urządza pisowcom jest miodem na me uszy i nabrałem do niego sympatii. Wiadomo gdzie był za poprzednich rządów jarkacza ale akurat uważam, że umiejętność wyciągania lekcji na przyszłość i odzyskanie RiGCzu jest dużo lepsze niż stałość w poglądach przez lata, bez względu na wydarzenia. Tylko debile nie
  • Odpowiedz