Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda: grohe ma jednak jakąś jakość. Jak składam te boxy podtynkowe, to jednak widać, że jest to wszystko w środku elegancko oszlifowane, nie jak w niektórych bateriach chropowaty mosiądz, na którym syf z wody będzie się moment osadzał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jestem_legenda: ogólnie to jak wziąłem baterię Grohe, to czuć jej ciężar, widać solidność. Krzywki z porządnego mosiądzu pokrytego jakimś chromem, czy coś. Grube ścianki na oko 3/4 mm. A jak wziąłem do łapy jakiś no name to krzywka miała ścianki 1mm. Lepiej nie oszczędzać na tym. Bo wyjdziesz z chaty i taki gownolit ci chatę zaleje.
@jestem_legenda: @Rafalski45 Jakość jest ważna. Ja mam omniresa kupionego tylko dlatego że był tani i planowałem i tak w przyszłości wymienić. Fajny, spoko się korzysta, wszystko generalnie super (jakość samej baterii etc) za wyjątkiem wężyka do prysznica-trafił się jakiś #!$%@? i zardzewiał po pół roku korzystania. Pierwszy raz coś takiego widziałem żeby na półrocznym wężyku pojawiły się rude kropki. Jak zdechnie to kolejny będzie już grohe czy cokolwiek "normalnego".
@Rafalski45: no nie jest i wymienić łatwo bo standard, ale sama wpadka wiesz "niesmak pozostał" :)
Za to w umywalce i w kuchni tez mam beterie od nich (w kuchni z długim wyciąganym wężykiem żeby było wygodnie wszystko myć) i na razie są mega spoko. Łatwo było montować, sprawiały solidne wrażenie, dobrze się czyszczą i dotychczas brak jakichkolwiek problemów.