Wpis z mikrobloga

  • 25
Bardzo dużo krzywdy w kwestii #przegryw przynosi wychowanie w wierze chrześcijańskiej. Nadstaw drugi policzek? Co to ma być? Przecież wiadomo że w normalnym świecie to ci w ten policzek naplują i zmieszają z gównem. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego? Zazwyczaj działa w jedną stronę i jak zobaczą że jesteś miły i potulny to wykryją #!$%@? i wykorzystają by cię zniszczyć. Wybacz grzchy winowajcy? Winowajca ma to w piździe robi tak by było dobrze dla niego. Niestety świat działa tak a nie inaczej a te rady mogłyby się sprawdzić tylko na jakichś oazach chyba
  • 9
  • Odpowiedz
@fergTon: tja. bo akurat ktos sie do tego stosuje. jakbys mial swoje dziecko i chcial je wychowac na chrzescijanina to sie nie zdziw ze juz w przedszkolu #!$%@? ci maly barbarzynski ateista. wychowaj po chrzejsciansku powodzenia!!!
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@PrzegrywusGold piszę to trochę z mojej perspektywy, ja jak na przegrywa przystało od dzieciaka byłem spokojny i grzeczny i ochoczo chłonąłem te głupoty czy to na lekcjach religii czy od nauczycielek p0lek w miarę dorastania przyszło zderzenie z rzeczywistością
  • Odpowiedz