Wpis z mikrobloga

Witam, czy jest ktoś tutaj kto budował/ buduje dom w powiecie zielonogórskim?

Pytam bo mam problem z tutejszym starostwem, czepiają się absurdalnych rzeczy dotyczących mapy zagospodarowania działki jak i całego projektu, opóźniają termin wydania pozwolenia na budowę, cała sprawa wygląda jak celowe utrudnienie procedury.

Jeżeli jest tu ktoś taki i byłby chętny odpowiedzieć na priv na kilka pytań to byłbym bardzo wdzięczny.

#zielonagora
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lelkomtu @grub3r U mnie między innymi czepili się małego betonowego zadaszenia drzwi. Technicznie to jest element pergoli przed wejściem ale wg urzędu nie zgadza się to z zagospodarowaniem przestrzennym bo tam mam wpisane dachy dwuspadowe 35-45 stopni. Absurd. Dowiadywałem od kilkunastu osób które budowały taki sam projekt jak ja w różnych częściach Polski i nikt nie miał takiego problemu. Komuś się ewidentnie nudzi w urzędzie bo takich pierdół jest jeszcze kilka.
TadeuszSynZygmunta - @Lelkomtu @grub3r U mnie między innymi czepili się małego betono...

źródło: comment_1617703076kq9Wb5KeGnubjO6GaUOLBk.jpg

Pobierz
@TadeuszSynZygmunta: u mnie sie czepiali, że na ich mapie było, źle umieszczone oznaczenie drogi, albo że stopień wejściowy jest o 2cm za wysoki albo brak jednego wymiaru szamba (mimo, że wymiar był do wyliczenia patrzac na pozostałe) i jeszcze kilka innych. Generalnie beton jakich mało.