Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pikru: wiesz ja to widziałam na Playerze i nie mogłam uwierzyć w to co się dzieje i, że to jeszcze wrzucili do odcinka ze śmieszną muzyczką, masakra :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pikru: możliwe, że już pokasowali, to może być traumatyczne dla Oliwii, plus pewnie się obsrali z produkcji, że do czegoś takiego dopuścili
Jak dla mnie to było grube przegięcie, nawet jak na Warsaw Shore, powinni gościa od razu wywalić i zawiadomić policję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ObieraczDoRacic: to nie ma znaczenia czy doszedł czy nie, jak koleś sobie zacznie walić w autobusie do dziewczyny to będzie ok jak nie dojdzie? Co ty gadasz w ogóle?
Oliwia wyraźnie powiedziała, że nie chce żeby jej cokolwiek robił, mógł wyjść do toalety, czy innego łóżka. Powiedziała też że czuła, że ją szturcha, ale nie wiedziała co się dzieje bo była pijana i śpiąca. Gość ją wykorzystał żeby się zaspokoić bez
  • Odpowiedz
@nika_blue: Autobus to miejsce publiczne wiec nie wiem co tu porównujesz, nie musi mieć jej zgodę żeby się masturbować. To nie jest żadne molestowanie mała, zreszta sama typiarka powiedziała że najbardziej żałuje że się z nim przelizała
  • Odpowiedz
@nika_blue: zachował się #!$%@? prawda. @ObieraczDoRacic: To że był tam alkohol i różne sytuacje też prawda.
Moim zdaniem należy powiedzieć że zachował się #!$%@?. Ale nie można go również szykanować jak i demonizować tak jak tu to robicie.(uwzględnienie alkoholu i formatu tego programu się należy w ocenie tej sytuacji)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ObieraczDoRacic: aha, czyli publicznie nie można molestować, a prywatnie można? Poza tym to nie była prywatna impreza tylko program (czyli ich praca). Zresztą miejsce tu nie jest ważne tylko brak zgody Oliwi na to co się odwaliło. A ona wyraźnie powiedziała kilka razy żeby jej dał spokój mimo, że była pijana.

Pocałunku żałowała bo widać było, że dała się pocałować tylko dlatego, że była pijana i od razu po była zniesmaczona
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matib12: alkohol tu niestety nie jest usprawiedliwieniem, nawet przeciwnie bo widać że próbował namówić do czegoś pijaną Oliwie, co by mu się ba trzeźwo nie udało. Wiadomo, że w WS się różne akcje odwalały, ale przeważnie obie strony były chętne. Tutaj Oliwia wyraźnie powiedziała, że sobie nie życzy niczego i żeby jej nie dotykał. Nie można tego usprawiedliwiać bo potem faceci myślą, że można pijane laski molestować, a potem się zasłaniać
  • Odpowiedz
@nika_blue: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz