Wpis z mikrobloga

Siema chciałbym przerzucić się z palenia e peta na tą całą waporyzację ale ni #!$%@? sie nie znam na tym nie wiem co mozna w tym jarac czy trzeba kupic waporyzator i w ogole czy warto. Głownie chciałbym zmienić bo czytałem gdzies ze niby to jest zdrowe a teraz akurat wchodzi ta #!$%@? akcyza, ale tez nie wiem jak wyglada cenowo w tym wszystko. Teraz na miesiąc wydaję niespełna 50zł na palenie z e peta. Byłby ktoś tak miły i opowiedział mi co i jak od podstaw jak debilowi?
#waporyzacja #epapierosy
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@popek_ga: mówisz o waporyzacji tytoniu? Bo waporyzacja głównie polega na optymalnym ogrzewaniu suszu konopnego, żeby się odpowiednie ilości THC i CBD wydzieliły
@Waspin: nie wiem co mozna w tym jarac i własnie chodzi mi o to zeby ktos mi wytlumaczyl czy tylko susz konopny czy jakies inne rzeczy tam sie kopci czym to wszystko się rózni itp itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@popek_ga: no moim zdaniem to wsadzasz tam co chcesz - zioło, plastik, tytoń... Tylko co niby miałoby to dać? Nikotyna ma tą wadę że jest uwalniana i natychmiast zaczyna się rozpadać termicznie. Sposób działania waporyzatorów nie jest za dobry dla nikotyny i tytoniu