Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z lista na tv LG WebOS 5.0. Aplikacja SMART iptv - siptv.app. lista załadowała się poprawnie, ale na niektórych kanał po paru sekundach znika dźwięk. Miał ktoś podobny problem? Lista wybrana autodetect.

Są inne godne polecenia aplikacje na WebOS? Na Android TV używam TiviMate który bardzo sobie chwalę.

#iptv #teleelevidenie
  • 10
  • Odpowiedz
@pomocnydobromir ten sam problem na plusx. Ewidentny problem z webosem. Mam na 2 tv siptv i tylko na nowszym wystepuje ten problem. Rozwiazaniem jest przejscie na liste TS ale tutaj wystepuje u mnie oko 6sek buforowania zanim zacznie dzialac program.to buforowanie jest tylko na kanalach na ktorych wczesniej mialem problem z dzwiekiem
  • Odpowiedz
@alonsoxx: kurde, na oryginalej liście od plusx, TVN 24 w siptv nie ma dzięku, mogę przełączać ścieżki dźwiękowe bez skutku. W ss Iptv działa od strzała, nie muszę nic przełączać.
Wersja webos: 03.21.80
Siptv: 3.0.3
  • Odpowiedz
@rybkins1 ja mam na drugim tv ta sama wersje co ty siptv i nie mam jakichkolwiek problemow z oryginalna lista l. Wszystkie kanaly dzialaja od strzala lacznie z dzwiekiem. Ta sama apka na innej wersji webosa nowszej duzo kanalow problem z dziwiekiem np. Tv4 po 2 sek zanika dzwiek i nie ma mozliwosci go przywrocenia. Tylko lista TS dziala ok. Ale ona mi bufforune 5sek te problematyczne kanaly. Wykluczam siptv jako
  • Odpowiedz
@alonsoxx: jak dla mnie wina siptv który nie radzi sobie z najnowszą wersją webos. To że np. ss Iptv na najnowszej wersji webos działa poprawnie udowadnia że to siptv ma jakieś problemy, które można rozwiązać.
Siptv nie jest darmowy, jak ma problemy z nowym webos to powinien zostać stamtąd usunięty do czasu rozwiązania
  • Odpowiedz