Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że on się chyba już nawet w życiu zatraca. Oglądam go od początku i chyba Marcin wpadł w jakieś błędne koło, albo po prostu zaczął robić te filmiki na jeszcze większym #!$%@?. Stale go oglądam, ale te ostatnie vlogi to takie dno dna, że ja nie wiem jak długo to jeszcze pociągnie..
#mocnyvlog
  • 7
  • Odpowiedz
@skiros: proponuje zacząć go oglądać np. 3 razy w tygodniu, potem raz i wybrać jakiś losowy odcinek, to dojdziesz do wniosku że to wszystko jest to samo, wszystko klepane tak samo na #!$%@?. Monotematyczny np. retro konsole z tego widziałem ostatnio były grane, o czym były jego pierwsze wysrywy w 2012 roku? O tym samym, taki temat bumerang, to samo krótkofalarstwo i nasa. Po pewnym czasie dojdziesz do wniosku że codziennie
  • Odpowiedz
@astri: Tryb życia go w końcu dobije i przed 60 kipnie..

@mati75: Człowiek po tylu set vlogach się tak uzależnił od tego, że prawdopodobieństwo, że przestanę tego oglądać raczej jest małe. Te 10 min dziennie potrafię poświęcić na takie gówno, najgorzej, że się #!$%@? ostro po tym i łapie mnie mega wstyd XD Ale z tymi retro konsolami to przesadził, zamiast zrobić ciekawy materiał i opowiedzieć dokładnie jak to wyglądało,
  • Odpowiedz
@skiros: osobiście przestałem oglądać codziennie, coś tam zobacze jak rano widzę że po nocy jest dużo komentarzy ale to na zasadzie przewijania żeby nie oglądać #!$%@? z samochodu. Mam hobby takie same jak on przy czym niektóre wcześniej od niego zacząłem robić i doszedłem do wniosku że on #!$%@? głupoty a potem ludzie to oglądają i mu wierzą w to gada. Oczywiście komentarze go poprawiające znikają, bo Marcin jest alfą i
  • Odpowiedz
@mati75: Nie bronie Szafy ale z drugiej strony co ma pokazywać, jego kanał opiera się na tym że pokazuje co zjadł i gdzie...a teraz wszystko jest pozamykane. Skoro czerpie z tego fun a z tego co widać tak jest niech sobie nagrywa
  • Odpowiedz
@skiros: To fakt. Wszystko teraz monotematyczne.
Ostatni rok vlogów to:
1. wypady z patologiczną ekipą na "offroad" i mazury
2. chodzenie po lidlach i biedronkach
3. zachwalanie granderów i del favero
4. przebłyski krótkofalarstwa
5. pierdoły o liściu
6. kupowanie bezsensownych gadżetów
7. robienie "testów" czyli całego odcinka o jednej rzeczy tak naprawdę bez przydatnych informacji
8. otwieranie paczek z sosami i czipsami
9. reklamy

Fakt, formuła się już przejadła, ciągle
  • Odpowiedz