Wpis z mikrobloga

@Zwierzak24 nie zlikwidują liniowego, dowala pewnie zdrowotna od przychodu. Tak czy inaczej, będzie bolało. Jak nie wiesz co Cie czeka to odpal sobie ikonowicza na yt i go posłuchaj. To jest prawdopodobna przyszlosc, PIS = program lewicy
  • Odpowiedz
@Zwierzak24: wprowadzą na B2B jakoś inaczej liczoną podstawę. To jest śmieszne że zarabiasz sobie np 500tys zł a na NFZ płacisz 360zł z czego 300 zł odliczasz od podatku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zibizz1: a potem wielkie zdziwienie jak to za 60 zł nie da się dostać do szpitala - dobrze dofinansowana ochrona zdrowia to jednak konieczność stabilnego rozwoju społeczeństwa
  • Odpowiedz
@Zwierzak24: Wzrost na służbę zdrowia bankowo. Liniowego do końca roku nie ruszą bo nie mogą. Ten program ma im nabić sondaże wiec nie mogą wprost podnieść podatków. Podniosą składkę bo jest epidemia i będą mówić o sprawiedliwości. Tak jak ich kurna nienawidzę tak składka jest w Polsce za niska. Inna rzecz że przecież te tumany przejedzą te pieniądze. Czyli będzie mniej u nas a opieka zdrowotna będzie tak samo zła.
  • Odpowiedz
@Zwierzak24: ja myśle ze zapłacimy więcej niż o 100 zł więcej. Ja tam się tego nie boję bo to tylko pieniądze. Boję się prędzej tego, że rozwalą gospodarkę tymi genialnymi pomysłami i w połączeniu z lockdownami wykończą ostatecznie restauracje, hotele i siłownie.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: spoko ale w ramach tego chcę obniżenia pozostałych składek na zus, nie mam zamiaru dokładać w imie tego że jakiś stary dziad dostanie pieniądze w ramach 13 i 14 emerytury i z zusu wyciąga więcej niż włożył przez całe życie
  • Odpowiedz
@Zwierzak24: Słuchaj ja wszystko wiem tylko ten nowy ład to jest początek kampanii wyborczej bo PiS leci w dół, nie radzą sobie z pandemią, zaraz zaczną się potarczowe zwolnienia itp wiec my zostaniemy wydojeni żeby PiS mógł zadowolić swoj elektorat. To nie jest obecnie mój kraj. Ja się tu czuję jak pod okupacją.
  • Odpowiedz