Wpis z mikrobloga

@77023: Ja w wieku 21 lat to jeszcze byłem przesiąknięty pua ścierwem. O blackpillu dowiedziałem się późno. Sam zacząłem to zauważać przez koleżków z pracy chadlitów z nieśmiałością, którzy mieli kobiety nic nie robiąc. To był 2018 rok (miałem 24 lata) ale to były dopiero przebłyski. Dopiero gdzieś na początku 2019 na jakiejś randomowej stronie dowiedziałem się o projekcie klaudiusz i to okazało się dla mnie wiadrem czarnych pigułek. Wykop był
@#!$%@?: Doświadczenie życiowe z blackpillem pierwszy raz 15 lat, potem solidnie 18. Szkoda gadać o przeszłości, po prostu staram się teraz żyć jak mi się podoba i jakoś nawet idzie:P

Jestem na tym #!$%@? tagu/stronie bo nie mam momentami niczego lepszego do roboty więc czasem coś zapostuję i zobaczę, ale po #!$%@? siedzieć cały czas tutaj - nie dość że już doświadczyłeś czarnej piguły to pogłębiasz sobie tą negatywność jeszcze bardziej. Takie
Stopniowo trafiając trzy lata temu na kanał Radio Samiec niejakiego Marka Kotońskiego, aż z tego po tematy RedPill, MGTOW. Później wpadł mi dalej temat Blackpill. Teraz mam 22 lata jak coś, więc łatwo policzyć ( ͡º ͜ʖ͡º) początki uświadamiania były w wieku 18-19 lat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@#!$%@?:

Jakoś 2015-16 jak blackpill był bardziej memem i znaczył tyle, że to już definitywny koniec i żadna zmiana oprocz np pójscia er nie pomoże. Lookism net, faceandlms. Wtedy jeszcze redpill był bliżej dzisiejszymu blackpillowi,, później sam redpill przez środowisko puasów poszedł w stronę bluepilla.

Co do samego redpilla, który jak już mówiłem wtedy nie był przesiąknięty puashitem, to jeszcze wcześniej go poznałem, to była jakaś strona typu świadomość związków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@#!$%@?: Poznałem czarną pigułkę w zasadzie przez przypadek - po prostu wpisałem frazę "black (coś tam jeszcze)" i wyskoczył mi pierwszy ten obrazek (picrel), odnośnik miał do tagu #blackpill na wykopie. Zdjęcie mnie rozbawiło (wtedy panował u mnie mocny bluepill), ale później zacząłem przeglądać tag i już nie było mi do śmiechu.

Po przeczytaniu około 20 merytorycznych wpisów nt. hipergamii i zapoznanie się z terminem "Chad" zacząłem analizować moje wybory i zachowanie
Pobierz AbZu_Raymond - @#!$%@?: Poznałem czarną pigułkę w zasadzie przez przypadek - po prost...
źródło: comment_161559150673pbrFSWhq0N38ogZiNYBM.jpg
Schudłem 25kg i zobaczyłem jak femoidy zmieniły podejście do mnie(akurat byly wakacje gdzie neetowalem w mieszkaniu grając w gry i robiąc treningi hantlami,więc jeszcze łatwiej było dostrzec różnice w podejściu bio androidów z pyzda).Przed odkryciem wypoku trafiłem na kanał faceandlms'a i myślałem wtedy że to co mówi jest dla każdego tak oczywiste jak dla mnie.Jak na tindera dodałem zdjęcia rozmazane robione w kiblu,eksponujące wady to miałem dopasowania z pasztetami albo wcale.Teraz po
@KontrproduktywnyAnalityk:

Mialem podobnie bo tez zaczelo sie od pua-gowna,przed black pill byl krotki okres z redpillem i forum braciasamcy.Tak naprawde juz podczas puowania cos zaczelo mi nie pasowac ale w pelni swiadomie czarna pigulke przelknalem pod koniec 2020 roku i bardzo mi to pomoglo w zyciu.MIalem wtedy 24 lata,chociaz puowanie intensywne zakonczylem w wieku 23 lat.Same testy spoleczne na Tinderze bardzo mnie utwierdzily w fakcie jak wygladaja relacje damsko-meskie,bardzo zblizone do
@#!$%@?: z obserwacji zycia rozowe zawsze byly dla mnie mile i dazyly do sexu w dodadku te najladniejsze o ktorych moi rowiesnicy mogli pomarzyc. Pozniej przez uzywki zlapalem depreche, o one i tak chcialy sie spotykać, sluchaly mnie chociaz niewiele zostalo z zmojej dynaminy i bylem bezrobotny.(nie mialo to dla nich znaczenia widzialy dobry potencjal genetyczny i chcialy kopulowac xd)a przeciez kobiety chca facetow pewnych siebie z kasa charyzma. Wtedy utwierdzilem sie
@#!$%@?: Nigdy nie byłem zainfekowany bluepillem, od redpilla odrzucały mnie jakieś Mareczki Kotońskie, a już na pewno nie byłem nigdy pod wypływem PUA ścierwa. Bluepillem może trochę, jak pierwszy dziewczynę w licbazie miałem, ale potem zerwaliśmy i przypomniałem sobie blackpillowych. Tak stricte samo pojęcia blackpilla poznałem już później. Niedługo zostanę wizażystą i tylko utwierdzam się w działaniu części elementów blackpilla.