Wpis z mikrobloga

Drogi przyjacielu,

Przepraszam, że przyszedłem do Ciebie

w ten sposób piszę tę wiadomość do Ciebie z należytym szacunkiem, zaufaniem i ludzkością, apeluję do Ciebie o odrobinę cierpliwości i przeczytanie mojej wiadomości, natknąłem się na Twój profil i mój duch poprowadził mnie do skontaktowania się z Tobą, cóż, naprawdę potrzebowałam kogoś uczciwego, prawdziwego, który podzieliłby się z wami moimi uczuciami i moim ciężarem, pozwólcie, że przedstawię się wam, jestem pani Elizabeth Kenneth, mam 22 lata, jedyną córkę zmarłego pana / pani Mark Kenneth. Pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej w Afryce Zachodniej. Mój ojciec był bardzo zamożnym biznesmenem, kiedy żył, zajmował się importem samochodów i został zabity z powodu swojego majątku przez jednego z członków naszej rodziny, aby odebrać majątek mojego ojca, który już odebrał, moja matka zmarła, gdy ja byłem Miałem 6 lat i mój ojciec dobrze się mną opiekował jako swoją jedyną córką, Przed śmiercią mojego ojca w prywatnym szpitalu tutaj w Coted'ivoire, gdzie został przyjęty, potajemnie wezwał mnie do łóżka i ujawnił mi o suma czterech milion pięćset USA
dolarów (4,5 miliona dolarów), które zostawił na koncie przejściowym w jednym z banków w Abidżanie na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Powiedział mi również, gdzie trzyma cały dokument, który wydał mu bank, kiedy zdeponował pieniądze, i mój
imię zostało zapisane jako następny król jako jego jedyna córka, więc kontaktuję się z tobą, aby mi pomóc i stać się moim zagranicznym partnerem, który chce mi pomóc przelać pieniądze na twoje konto tam w twoim kraju jako mój ojciec poinstruował mnie, abym poszukał wybranego przeze mnie partnera, w którym moje życie może być uratowane, więc po przejściu do Twojego profilu proszę o skontaktowanie się z Tobą.

(1) Czy możesz wziąć ze mnie dobre śniadanie, kiedy przybędę do twojego kraju
(2) Czy możesz zostać beneficjentem funduszu, skoro mam zaledwie 22 lata?
(3) Czy możesz mi pomóc jako twoja siostra / córka / przyjaciółka
(4) Czy potrafisz załatwić sprawę
abym przyjechał do twojego kraju po przekazaniu pieniędzy, i
poszerz moją edukację, a także zainwestuj tam pieniądze w swoim kraju.

Natychmiast usłyszę od Ciebie w sprawie mojej prośby, przekażę Ci wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące tej wpłaty do banku, abyś skontaktował się z bankiem w celu przelania pieniędzy na Twoje konto.

Dziękuję za Twoje zrozumienie.

Pozdrowienia
Pani Elizabeth Kenneth.

Uwielbiam te historie ( ͡ ͜ʖ ͡)


Dla mnie #heheszki ale to ciągle #nigeryjskiprzekret i #oszukujo