Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nawiązując do tego wpisu dzielnego wykopka który chciał 30zeta za wniesienie walizki o ile to oczywiście nie jest bait, to wam przegrywy już całkiem na łeb siadło xDDD. Absolutnie najmniejszy przejaw ludzkiego odruchu uważacie za "beciakowanie", nie jesteście w stanie zaakceptować tego że można po prostu czasem komuś pomóc z czystej dobroci w szczególności jeśli obiektem waszej pomocy miałaby być kobieta, a potem płacz że nikt was nie chce, nie mogę jak z was kisnę XDDD. I jeszcze tłumaczenie przez kogoś opa że jak ktoś jest w czymś dobry to nie powinien robić nic za darmo, to idąc tym złotym tokiem myślenia niech op wnosi walizeczki codziennie, a potem niech otworzy fabrykę walizeczek #pdk . Naprawdę każdego dnia jesteście coraz bardziej toksyczni że tylko czekać na dzień w którym zdarzy się tragedia. Weźcie sobie na zluzowanie te wasze czarne czopki i wsadźcie w zad.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604a2d5fd3f0a9000ae10da7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 2
HałaśliwaPrzyjaciółka: Jezu, jaki cuck. A chciałbyś simpie żałosny, by żona musiała harować na ciebie i twoją rehabilitację bo rzucając się do pomocy wszystkim kobietom wokół straciłeś zdrowie?
Ja wpadłem między pociąg a peron i żadna kobieta nie krzyknęła do kierownika pociągu, nie rzuciła się by mnie ratować, by zaciągnąć hamulec bezpieczeństwa. A wpadłem bo się zamyśliłem nad tym, że dwie kobiety rozprawiały o tym, że psim obowiązkiem każdego faceta jest im