Wpis z mikrobloga

  • 0
#worldofwarcraft Dobra, wbiłem mojego huntera na 50lvl. Nie mam SL. Chciałbym trochę zdobyć mountow i petów, ale wpierw wypadałoby się jakoś ubrać. Jak zdobyć możliwie najlepszy sprzęt? Chciałbym też porobić World questy. Jaką drogę obrać, żeby niczego nie popsuć? Mam dostępny quest do kampani kul tiras. Tyle tego, że nie wiem od czego zacząć. Pomóżcie noobowi trochę xD
  • 4
  • Odpowiedz
@turbo7: Kup shadowlands miras, ten dodatek będzie obowiązywał przez następny rok i tak jak w tym momencie może nie czujesz potrzeby to za 3 miechy pewnie będziesz chciał grać. Dodatkowo o wiele łatwiej farmić stare raidy jak masz 60 a nie 50 jeżeli na tym ci zależy.
  • Odpowiedz
Ale jak nie chcesz kupić memelandsow to najlepszym mykiem na sprzęt będzie szukanie mog runów, którzy wezmą lvl 50. Poszukaj jakiś mogowych discordow - może tam łatwiej taki znajdziesz. A jak nie to, to cioraj nzothowe inwazje i wizje. Wydaje mi się że tam największy ilvl solo leci. Edit- zostaw mi swój btag, jak znajdę moment to ci jakoś pomogę ingame. Alianci BTW.
  • Odpowiedz
@turbo7: tak jak komentarz wyżej, albo po prostu rób World questy, na bfa skalowało się tak że dostawałeś itemy na poziomie prawie norlala ostatniego raidu. Jeśli chodzi o solo content
  • Odpowiedz