Wpis z mikrobloga

To zachowanie Kasjusza że kozaczy do każdego i chce walczyć ale tylko pod warunkiem że w boxie jest żałosne. Równie dobrze moja babcia może go wyzwać na pojedynek kto pierwszy uszyje sweter. Żadna sztuka stawiać warunki komuś w dziedzinie jaką się nie zajmuje i później kozaczyć że się wygrało.
#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tony76: Mało kto wie, że Kasjo miał 70 amatorskich walk w boksie i mógł spokojnie być zawodowcem, bo nawet z zawodowcami wygrywał ale po prostu nie chciał. Teraz robi z siebie wielce melanżownika a prawda jest taka, że jest kilkaset treningów boksu do przodu w stosunku do każdego swojego rywala, którego sobie bierze w boksie i tych lat treningu nie da się po prostu nadrobić w 2 miesiące.
  • Odpowiedz
@Kuba5017: @xBrightBlackx: @nammah: "chce walczyć ale tylko pod warunkiem że w boxie"

Celowo tu nie napisałem że "wyzywa" bo ja piszę ogólnie że jeżeli chce walczyć to stawia warunek że boxie, nie ważne czy on wyzywa, czy jego ktoś ale jego warunek musi być no chyba że wie że przeciwnik nawet w mma jest słaby to wtedy wielki odważny Kasjusz może się zgodzić mma czy k1
  • Odpowiedz
@nammah: parke dobrze wie że Kasjusz nie zgodzi się na mma więc musiał go wyzwać w boksie albo wcale. Proste
Przecież Kasjusz oficjalnie powiedział że już nigdy w mma nie będzie walczyl tylko boks bo wie że ogórki się skończyły i już nie miałby szans.
  • Odpowiedz
@Tony76: Przeciez kasjusz jest idolem tylko dla życiowych śmieci którzy są oczarowani jego tępym zaciąganiem i kozaczeniem a nawet zawodnika godnego nie miał,tak to każdy wie ze to balas ktory i Parke go ubije
  • Odpowiedz