Wpis z mikrobloga

@Byqq: dzieki, juz myslalem ze go nie dostane :P

@animuss: nie po prostu dla mnie to smutne (i tak to nasze bydlo:/ ), ze tak sie idzieje i do takiego stopnia upada nasz narod, ze do wysmiewanej biedronki stoja w kolejce, aby dostac batona czy mleko za darmo, po kilka godzin przed otwarciem, a przy wejsciu do niej to by sie pozabijali kto pierwszy :/ Do czego to
  • Odpowiedz
@Byqq: czemu mi to robisz :D przez Ciebie dzisiaj nie zasne i pojde w kat i bede pil do bialego rana :( i ubolewal nad tym gdzie popelnilismy blad i dlaczego nadal dajemy sobie bajki wciskac i dalej ten blad popelniamy :/
  • Odpowiedz
@animuss: nom domyslam sie, bo zazwyczaj zawsze daja jakies zniszki, ale zwyczaj jakiegos super hiper sprzetu tez biedronka nie posiada, przynajmniej nie pamietam zeby tak bylo :) a po drugiej ten filmik co dales mi na pocieszenie to z ameryki? ale tutaj sie nie dziwie, bo same bandyty wlasnie stworzyly ten kraj, i wlasnie aby rabowac, mordowac tubylcow i inne takie, wlasnie przybyli tam, to sie nie dziwie, ze tak
  • Odpowiedz
@porque: może biedrona nie sprzedaje sprzętu high-end, ale sprzęt nie najgorszy tego dnia był po okazyjnych cenach. Poza tym ludzie w tłumie głupieją. Tak, to co dałem to z USA, już niedługo kolejny czarny piątek, myślisz że ludzie będą w domu siedzieć? Co ty, całą noc przed sklepem a potem kto pierwszy do półek, nie uważam że my jakoś odstajemy od takich zachowań
  • Odpowiedz
@animuss: nom, ja tez nie mowie ze od takich odstajemy i tez tak nie uwazam, bo niestety zachowujemy sie teraz bardzo podobnie :/ Glupiejemy z roku na rok :(

No ale nic, trzeba miec nadzieje, moze przyjdzie lepszy dzien... lepsze czasy, ale pewnie juz tego nie doczekam, bo nie wiele mi zostalo :)
  • Odpowiedz
@Pherun: no ale to w pozniejszych czasach :) i inni sie zjawili, ale glowna klasa docelowa, to byli zlodzieje, mordercy i ludzie szukajacy latwego dorobienia sie i tym im podobni ;) czyli ogolnie troche typki z pod ciemnej gwiazdy :) wedlug mnie oczywiscie :) no moze nie przy samym poczatku, ale kto ich wie jak to bylo z tymi koloniami, przyjeli ich tubylcy, a potem wszystkich wybili, a tym co
  • Odpowiedz
@porque: Mówię tylko że to nie takie proste.

No i "oczywiscie to moja wizja ameryki i nawet jak tak nie bylo, to nawet jakbym sie przeniosl do tamych czasow i zobaczyl na wlasne oczy to opinii nie zmienie" - CO?!
  • Odpowiedz