Wpis z mikrobloga

To wyliczenie godzinowe oczywiście jest głupie ale też NIE ma sensu, bo np. w "Gala" wpisali 6 godzin, gdzie przecież gala dla Pawłowskiego i innych z organizacji trwa od rana do wieczora/nocy, przyjeżdżają rano, są próby jedne potem drugie, makijaż, stroje itd i spędza tam 12h łącznie jak nie więcej... I tak z pozostałymi wydarzeniami.

No ale tego nie policzyli xD

Więc w ciągu roku na 4 galach + konferencjach zabrali mu z tego z 40 godzin.

+ jeżeli chcą liczyć na godziny, to może od razu na minuty i sekundy dla zawodników trzeba liczyć? Przecież taki Najman nie spędził w całej karierze FAME MMA nawet 10 minut, to ile zarobił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@zurad: No ale jak chcą liczyć godzinowo, to niech liczą WSZYSTKIE godziny. Jeżeli on na konferencję przyjeżdża rano na dwie próby, potem makijaż, stroje itd potem finalne próby i przymiarki do startu, potem kilka godzin gali itd to niech płacą za te WSZYSTKIE godziny, a nie za 6.

Bo jeżeli w swoich wyliczeniach Krzysiu Rozporek pisze "Gala: 6 godzin", gdzie konferansjer spędza tam spokojnie 12 godzin, no to należy mu się
  • Odpowiedz
@Tfor: masz rację, do tego "diety" za delegację, której nie dostawał.
W sumie to musisz przyjechać dzień wcześniej, nocować w hotelu i z tego robią się godziny, które nie są liczone.
Nikt nie będzie jechał tak jak do zwykłej pracy na ostatnią chwilę, bo to jest za duża odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: No i wtedy naprawdę w ciągu roku wychodzi o WIELE godzin więcej, no ale tego rozporek nie dał do excela, bo z tych jego 560% nie zebrałoby się nawet 300%. Dziwi mnie, że Sylwester mu tego nie wytknął, wystarczyłoby powiedzieć, że "przecież gala dla Pawłowskiego nie trwa 6 godzin, bo on przyjeżdża dzień wcześniej, a potem od rana próby, stroje, znowu próby itd" - jestem ciekaw, jak wtedy by się
  • Odpowiedz
@Tfor jak nie zbierze się jak się zbierze

2019 : 75.5h+ 50 h (powiedzmy) = 125.5 H
48000/125.5=382 zł/h

2021: 52h +50 h = 102h

176000/102=1725 zł/h

(1725/382)*100% =450%

Czy czegos nie uwzględniłem?
  • Odpowiedz
@damciuch: Nie no tutaj już się odnosiłem komentarza nt. pełnych wyliczeń z uwzględnieniem przyjazdu dzień wcześniej, spędzenie kolejnych 12h w hotelu + transport wcześniej + po gali też trzeba odespać i wrócić. I tak x4.

Więc do tych 50h dodajesz jeszcze 60 za 4 gale + konferencje kolejne 30 w pełnym obrachunku.
  • Odpowiedz
@Tfor: zapomniales, ze w domu tez pracowal, wyszukiwal info o zawodnikach, zastanawial sie co powiedziec, o co zapytac. A i tak go wyzywali. Potem boxdel dopiero udowodnil, ze wcale taki kiepski nie byl. Jeszcze za to uratowanie gali 8 w ktorej go zastapili nieudolnie i musial ratowac ten syf. Fajnie aie odwdzieczyli.
  • Odpowiedz