Wpis z mikrobloga

Drogie różowe paski, kompletuję nową garderobę, a że nie chcę kupować bezmyślnie, dużo i ostatecznie i tak nie mieć czego założyć, to proszę Was o pomoc - jakie rzeczy uważacie za totalny must-have różowego paska? Jakie ubrania/buty są totalnie ponadczasowe, uniwersalne i warte zainwestowania? Jakie sklepy internetowe polecacie?
#mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #modadamska
  • 4
@WatahaSzklanychWazek0: nie ma czegoś takiego jak „totalny must have” ubraniowy, wszystkie te blogerki kopiują bezmyślnie np biały tshirt, a jak masz typ urody do którego nie pasuje biel to i tak nie będziesz w nim chodziła. Tak samo mom jeans - przy figurze typu niska gruszka wyglada to co najmniej zle. Czarna marynarka w męskim stylu - to samo, jedynie dla wysokich osób.
Ja bym Ci powiedziała ze mokasyny (skórzane, porządne,
@WatahaSzklanychWazek0: hasło dla ciebie to szafa kapsułowa, ale najpierw dowiedz się, w jakich kolorach dobrze wyglądasz lub, jeśli masz w to jak ja wyrąbane, to określ sama sobie, w jakich kolorach ty się dobrze czujesz. Nazwa sieciówki nie ma nic do rzeczy, tylko skład ubrania: nigdy nie kupuj 100% poliester lub ubrań bez podanego składu, bo to właśnie poliester. Kiedyś super był pod tym kątem Bialcon, teraz różnie.
@WatahaSzklanychWazek0: Polecam:

-Risk Made in Warsaw (dobre jakościowo, nie opłaca się kupować bez promocji, bo ciągle jest jakaś promocja),
-Tyszert (dobre jakościowo),
-Monika Kamińska (dobre jakościowo, tylko rozmiarówka zawyżona i sporo fasonów z myślą o dojrzalszych kobietach, bo do nich jest głównie skierowana marka)
-Peek&Cloppenburg (ich marka własna Christian Berg, tylko polecam czytać składy i nie kupować z domieszką materiałów syntetycznych, bo nie wszystko jest ok)
-Medicine (też sporo mają z