Wpis z mikrobloga

Czy jakis dobry Mirek posiadający Xiaomi Viomi SE mógłby sprawdzić czy robot przejedzie pod przeszkodą o wysokości 9cm i szerokości 1cm? Chce aby był w stanie posprzątać pod łóżkiem, które po bokach ma taki prześwit (w środku jest więcej miejsca)
#viomi #xiaomi #smarthome
  • 15
Ten też ma wykrywania dywanów plus "mopowanie" wystarcza na tyle że wystarczy że ja sam umyje podłogę raz na miesiąc, bo mniejsze plamy on załatwia, jest czysto bardzo w mieszkaniu
@Histereza hm, w jaki sposób ten ma wykrywanie dywanów? Nie widziałem tego w specyfikacji. Mogę puścić 2w1 odkurzanie z mopowaniem i jak napotka dywan to przestanie mopowac - odkurzy - i dalej pojedzie z mopowaniem. Czy puszczasz po prostu 2 mapy jedna all na odkurzanie a później mapa z wykluczonym dywanem na mopowanie?
Nieee, on po prostu jakoś (pewnie ma większe opory na kołach napędowych) wykrywa dywany i jak wykryje to zwiększa moc ssania i chyba prędkość głównej szczotki, działa to całkiem fajnie, odnośnie mopowania to nic nie robi, po prostu jedzie dalej z tą myjka po dywanie
Myślę że jak masz hajs to możesz spokojnie brać 7'ke, ma ciekawe opcje i z tego co czytałem to w tej cenie chyba jeden z lepszych, ja jedyny dywanik jaki mam to pod prysznicem w łazience który i tak podnoszę do sprzątania, nie chciałem też dużo hajsu wydawać, więc kupilen za niecałe 1k PLN 5 maxa ;)