Wpis z mikrobloga

@RobaxX: Ale wiesz, ze krata jest zakorzeniona w Angielskiej kulturze? Zmartwię Cię, bo przeważnie stalowe, ale próbuj dalej into bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: jak to będzie coś delikatnego w klasycznych kolorach typu granat to nie widzę problemu. Chyba, że wesele mocno formalne i w godzinach wieczornych masz zamiar przebierać się w smoking to tak, tylko gładki ciemnogranatowy garnitur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zyxen: no jest zakorzeniona w Angielskiej kulturze i co z tego? Nie jest on też dla mnie żadną inspiracją, to jest tylko idealny przykład tego, że "wstyd w kratę" i "hipsterskie rozwiązania" to jest jakiś Twój idiotyczny wymysł.
  • Odpowiedz
@RobaxX: Stąd już wiesz czemu nazwałem Twój gust hipsterskim. Dajesz porównanie z Angielskiej kultury jako dobry przykład na swoją hipotezę. Nic poza tym, już mogłeś jakiegoś polskiego aktora rzucić za przykład, no chyba ze w Google grafika nic nie wyskoczyło poza Edwardem VIII?
  • Odpowiedz
@zyxen: no ale jaka jest moja hipoteza? To raczej Ty postawiłeś hipotezę, że garnitur w kratę to wstyd, a ja Ci tylko jeden najbardziej znany przykład rzuciłem. Mam ci wrzucać polskich aktorów, którzy noszą kratę jako przykład klasycznej elegancji? xD Polscy aktorzy nawet rozmiaru i kroju nie potrafią dobrać, a są dla Ciebie dobrym przykładem?

@krzykrzy1995: sama krata spoko, nawet nieźle wygląda ten garnitur na zdjęciach ale wg.
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: konkretny typ jaki ja bym wybrał? Aktualnie w trakcie pojawił się gładki ciemnogranatowy dwurzędowy garnitur ale to jest coś zupełnie innego niż krata, którą wysłałeś :P Jaki masz budżet?
  • Odpowiedz