Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dziekuje: uległeś steretypowej pułapce myślenia o polskim górnictwie wrzucając JSW jednego worka z kopalniami węgla kamiennego. Sprawdź co produkuje JSW, jaki jest na to popyt i jak się to ma do temperatur w Polsce :)
  • Odpowiedz
@juhas99: Nie uległem, po prostu przedstawiłem jak to widzę porównując te dwa wykresy. Uległość względem stereotypów też trzeba wziąć za zmienną, bo to poniekąd właśnie ten szum informacyjny często rządzi giełdą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Talin95: ech, ja zaczelam shortowac ccc trzy dni temu i kurde co... Jak mnie #!$%@? ta spolka, ileż ja razy usilowalam ją shortować a ta franca rośnie ciagle bez powodu.
  • Odpowiedz
@juhas99: Nie widziałeś co się działo z tymi akcjami jak nastąpiła pierwsza fala mrozów? Powiem Ci, że tak samo myślałem i wyszedłem z tych akcji z zyskiem na poziomie 10%, a miało to miejsce tuż przed kolejną falą mrozów... Później oczywiście odbiło do góry, mogłem zyskać 20-30%, gdybym jednak uległ temu stereotypowemu myśleniu. Serio nie ma tej zależności?

@PoisonGirl: Albo ci co ostatnio kupowali cdprojekt po 300 xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziekuje: ale jsw wydobywa koks, węgiel jest u nich odpadem że tak powiem, przecież nawet nazwę spółki chcą zmienić, bo jest myląca. Szczerze, to mysle, że teraz rozgrywają jsw jak ccc, czyli bez powodu :p i pewnie dojdzie do 60-80, bo czemu nie.

Cd projekt - to zależy, w którym momencie weszli po te 300 i czy wyszli :D ja tam stoje od 350...na szortach :D
  • Odpowiedz
@PoisonGirl: A jakie to ma znaczenie, typowy inwestor to dzban i właśnie te stereotypowe myślenie nakręca rynek, więc można z tego korzystać. Mrozy minęły i JSW dzisiaj się zamknęło na -4,15%, jak temperatura się utrzyma to pewnie będą kolejne spadki, może ta zależność to czysty przypadek, ale jakoś nie potrafię w to wierzyć.
  • Odpowiedz