Wpis z mikrobloga

Wykopki to faktycznie mają coś nie tak z głową. Fakt, sam chce żeby Najman przegrał i dlatego to oglądam. Ale jak czytam niektóre wpisy tutaj zawistnych Polaków, co już podliczają ile to on zarobił i się cieszą że ktoś jest grubo w plecy to aż wstyd mi za nich. Macie rację gala pewnie się nie zwróci, ale co z tego? Musicie wylewać swoją zawiść w internecie? Przecież to z siebie robicie debili
#famemma #mmavip #najman
  • 11
@WscieklySasquatch: dokładnie, szczególnie, że Najman zawsze kasę przeznacza na cele charytatywne i robi różne takie akcje
Ale wykopki wolą 20 zł kieszonkowych od mamy wydać na boxdela, który doskonale wiemy jak organizuje akcje charytatywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WscieklySasquatch: Zasadniczo masz racje, ale nie dotyczy to Najmana. I to nie ma nic wspólnego z zawiścią. Ja z reguły jestem przyjazny wobec ludzi i dobrze im życze. Najman jest jednym z wyjątków, którego klęski mnie cieszą.
@tenisowy555: Akcje charytatywne Najmana to wielka fikcja. On się na nich promuje, a tam gdzie może pomóc np. jak zapłacić odszkodowanie dziennikarce SE i Salecie na Fundacje Fantazja to tego nie robi.